دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403
معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان:

هیچ خریداری برای نجات سپیدرود تضمین نمی دهد | یکی از خریداران انصراف داد

۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ۱۷:۱۶ چاپ

حکایت گیلان | فاضل بازیار معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: هیچ کس به اندازه‌ی اداره کل ورزش و جوانان مشتاق واگذاری و سر و سامان گرفتن تیم سپیدرود نیست، همه نوع همکاری و تسهیل گری نیز انجام دادیم، اما باز در نهایت منجر به واگذاری این تیم نشد. اگرچه عجله‌ای نداریم، ولی نمی‌خواهیم از چاله به چاه بیفتیم، مدیریت فعلی هم خوشبختانه بدهی به بدهی‌های باشگاه انباشته نکرد و توانست قسمت اعظم هزینه‌های جاری و قرارداد‌های خود را پرداخت نماید، اما این شیوه باشگاه داری نیست و باید تکلیف هر چه سریعتر مشخص گردد.


وی افزود: اگر صحبت از تضمین می‌کنم می‌خواهم دیگر مشکلاتی مثل خریداران قبلی پیش نیاید این‌ها نه تنها تیم را بین راه زمین گذاشتند، بلکه بدهی‌های قابل توجهی نیز برای باشگاه به ارمغان گذاشتند و برخی هم که حتی طلبکار هستند، اگرچه این بدهی‌ها و طلب‌ها به حق است، ولی‌ای کاش بگونه‌ای با خریداران قرارداد بسته می‌شد تا این اتفاقات نیفتد، از همین رو ما نگران هستیم با خریدار جدید قرارداد سفت و سخت‌تری ببندیم تا مجدد از چاله به چاه نیفتیم. خوشبختانه مدیریت فعلی سپیدرود هم که همکاری خوبی با اداره ورزش دارد، اعلام کرد؛ هر وقت با خریدار جدیدی به توافق رسیدیم، آماده است خیلی شفاف مراحل واگذاری را طی نماید و خود کناره گیری کند.

اما سپیدرود اخیراً دو خریدار جدید را تجربه کرد، یکی مسعود اکبرپور بازرگانی که صاحب پروژه‌های بزرگ اقتصادی و عام المنفعه در داخل و خارج از ایران است و دیگری وحید فدایی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک ایده پرداز گیلان که برنامه‌های اقتصادی خوبی برای سپیدرود دارد، ولی شنیده‌ها حاکیست اکبرپور انصراف خود را بعد از ۵ ماه مذاکره کتباً اعلام نمود و با سنگ اندازی‌هایی هم که شده سرنوشت آخرین خریدار یعنی فدایی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بازیار با اشاره به این موضوع گفت: خوشبختانه هر دو خریدار بومی بودند، مذاکرات خوبی نیز با هر دو خریدار داشتیم، اگرچه آقای اکبرپور به خاطر مسائل شخصی مذاکرات را ادامه نداد ولی در خصوص در خواست آقای فدایی همچنان در حال مذاکره و بررسی هستیم و منتظر اقدامات سازنده بعدی هستیم، با همه این احوال تاکید میکنم هر خریداری که تضامین لازم برای رشد و توسعه این مجموعه را دهد بلاشک با استقبال اداره ورزش مواجه خواهد شد.

منبع: خط اول ورزشی

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان