پنجشنبه, 03 خرداد 1403
پنجشنبه, 03 خرداد 1403
در راستای تحقق شعار سال مقام رهبری صورت گرفت:

دیدار نوروزی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با استاندار و مدیرکل بازرسی گیلان

۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۱۷:۴۰ چاپ

 حکایت گیلان | در ادامه جلسات کاری مدیریت عالی سازمان با مدیران ارشد استانی؛ محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، با اسدا...عباسی، نماینده عالی دولت و استاندار گیلان، و سجاد ده ده جانی مدیرکل بازرسی استان دیدار کرده و در خصوص راهکارهای تحقق راهبرد جهش تولید با مشارکت مردم، از سوی مقام معظم رهبری در سال جاری به تبادل نظر پرداخت.
به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با استاندار گیلان، دو طرف ضمن تأکید براهمیت سرعت بخشیدن به تکمیل و بهره برداری از طرح ملی اتصال مجتمع بندری کاسپین به خط ریل سراسری و نقش آن در ارتقای کمی و کیفی دیپلماسی اقتصادی و جایگاه بین المللی ترانزیت کشورمان؛ با اشاره به اهمیت هم افزایی جهت مردمی سازی اقتصاد با تکیه بر مزایا و معافیت های قانونی نخستین منطقه آزاد شمال کشور؛ اضافه کردند: منطقه آزاد انزلی به عنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور دارای نقش محوری در معادلات و برنامه ریزی های توسعه ای و اقتصاد بین المللی استان گیلان بوده و این مهم، الزام همراهی و همدلی میان ارگان های دولتی و بخش خصوصی را صد چندان می کند.

دومین دیدار نوروزی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با سجاد ده ده جانی، مدیرکل بازرسی استان گیلان بود که طرفین با بیان اینکه نظارت بر حسن اجرای قانون از سوی مجریان و ذی نفعان یکی از پیش فرض های اطمینان بخش جریان های سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی است، بر لزوم حمایت از مردمی سازی اقتصاد در بستر منطقه آزاد انزلی به منظور تسهیل و تسریع در خدمات رسانی جهت رونق فضای کسب و کار، افزایش کمی و کیفی صادرات و ترانزیت کالا از طریق این منطقه تصریح کردند. گفتنی است در این دیدارها که معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی حضور داشتند، اقدامات و برنامه های نوروزی منطقه و عملکرد این منطقه در شاخص های اقتصادی را تشریح کردند.

همرسانی کنید:

نظرات شما:

آرمین 9 فروردین 1403 ساعت 09:01

سلام متأسفانه منطقه آزاد از ظرفیت پارکینگ خوبی برخوردار نیست. و چرا از خودروهای بومی و پلاک انزلی چرا ورودی دریافت میکنن

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان