دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
انتقاد تند یک نماینده از سازمان هواپیمایی؛

می گویند 90 فروند هواپیما وارد کردیم، ما که ندیدیم!

۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۱۳:۰۰ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | رئیس سازمان هواپیمایی کشوری صحبت از واردات بیش از ۹۰ فروند هواپیما به کشور می‌کند، اما ما این تعداد هواپیما را ندیدیم! این ۹۰ فروند هواپیما کجا رفته است؟

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درخصوص کمبود بلیت‌ها اعم از قطار و هواپیما در پایان سال و در آستانه سفر‌های نوروزی با انتقاد از عملکرد رییس سازمان هواپیمایی کشوری و کمبود بلیت هواپیما گفت: با توجه به شرایطی که در عرصه حمل‌ونقل هوایی وجود داشت، دولت باید با تقویت ناوگان ریلی فشار را از روی ناوگان هوایی کم می‌کرد که این اتفاق رخ نداد، به نظر می‌رسد شرکت راه آهن توانایی لازم برای این کار را ندارد.

از طرف دیگر در بحث حمل و نقل هوایی هم با وضعیتی روبرو هستیم که رئیس سازمان هواپیمایی کشوری صحبت از واردات بیش از ۹۰ فروند هواپیما به کشور می‌کند، اما ما این تعداد هواپیما را ندیدیم! این ۹۰ فروند هواپیما کجا رفته است؟ افزایش تعداد هواپیما نداریم که اگر وارد شده بود باید اثر آن را در افزایش تعداد پرواز‌ها و جابجایی مسافر‌ها می‌دیدیم پس چنین چیزی صحت ندارد.
باید کار جدی در تقویت ناوگان هوایی و ریلی صورت گیرد تا بتوان پاسخ نیاز مردم را داد، چون در شرایط فعلی با مشکلات جدی روبرو هستیم. آقایان فکری به حال این وضعیت کنند.

منبع:اعتماد آنلاین

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان