سه شنبه, 02 مرداد 1403
سه شنبه, 02 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلانفرمانده انتظامی بندرانزلی اعلام کرد: چهار مسافر بر اثر مصرف مشروبات الکلی در این شهرستان مسموم و ۲ عامل این حادثه دستگیر شدند.

سرهنگ سیدمهدی نجفی پور اظهار کرد: در پی تماس اورژانس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال چهار مسموم به بیمارستان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در بیمارستان و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که چهار مسافر به علت مصرف مشروبات الکلی مسموم شده‌اند، افزود: شناسایی و دستگیری عاملان مسمومیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با اشاره به شناسایی چهار نفر از متهمان این پرونده، بیان کرد: در این خصوص یک مرد ۴۷ ساله و یک خانم ۴۴ ساله که اقدام به تهیه و توزیع مشروبات الکلی کرده بودند دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند. این مقام انتظامی از کشف ۶ هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز و ۴۶۳ بطری مشروبات الکلی خارجی تقلبی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده خبر داد و خاطرنشان کرد: دستگیری ۲ متهم دیگر این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد. سرهنگ نجفی‌پور با اعلام اینکه حال عمومی افراد مسموم شده مساعد گزارش شده است، تصریح کرد: این افراد به صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان