دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403
لیگ یک فوتبال ایران؛

بازگشت دوباره ملوان به صدر

۱۴۰۱/۰۱/۱۶ ۲۲:۰۷ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | سفیدپوشان ملوان در دیداری بیرون از خانه موفق شدند حریف شهربابکی خود را با 3 گل شکست بدهند.

یکی از مهم‌ترین تقابل‌های هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول، امشب در شهربابک برگزار شد؛ تقابل مس شهربابک با هدایت وحید رضایی و ملوان بندرانزلی با هدایت مازیار زارع. ملوانی‌ها بعد از برتری شب گذشته مس کرمان امشب برای تصاحب دوباره‌ی صدر جدول لیگ به کسب امتیاز در شهربابک نیاز داشتند و در آن‌سوی میدان مسی‌ها با انگیزه صعود سه پله‌ای در جدول و رسیدن به جایگاه پنجم به میدان آمده بودند.

دو تیم با نمایشی تهاجمی بازی را آغاز کردند که حمید کاظمی توانست در دقیقه 29 گل اول بازی را به سود ملوان به ثمر برساند؛ پیش از پایان نیمه‌ی نخست، مسی‌ها توانستند به گل تساوی دست پیدا کنند تا نیمه‌ی اول بدون برنده و با تقسیم امتیازات به پایان برسد.

شاگردان زارع نیمه‌ی دوم را با انگیزه رسیدن مجدد به گل برتری آغاز کردند و نمایش تهاجمی ملوانی‌ها باعث شد تا در دقیقه 50، سعید کریمی گل دوم را به سود ملوان به ثمر برساند؛ بازیکنان ملوان به خوبی توانستند در نیمه‌ی دوم بر مالکیت خود بر توپ و میدان ادامه بدهند و بعد از گلزنی کریمی، در دقیقه 63 داور مسابقه به سود ملوان اعلام پنالتی کرد که حمید کاظمی توانست گل سوم را وارد دروازه مس شهربابک کند.

30 دقیقه پایانی نیمه‌ی دوم با مدیریت بازیکنان ملوان دنبال شد و شاگردان مازیار زارع به دنبال حفظ برتری 2 گله خود بودند؛ در واپسین لحظات مسابقه، بهرام رشیدفرخی مهاجم مسی‌ها توانست اختلاف را به حداقل برساند اما گل دیرهنگام رشیدفرخی نتوانست مانع از شکست مسی‌ها در خانه شود.

پیروزی ملوانی‌ها در یک بازی پرگل در شهربابک باعث شد تا شاگردان زارع مجدداً صدرنشین لیگ یک شوند و با 53 امتیاز در جایگاه نخست قرار گیرند؛ شکست خانگی مسی‌ها هم باعث شد تا آن‌ها با 32 امتیاز در رتبه‌ی هشتم جدول باقی بمانند.

منبع:ورزش سه

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان