دوشنبه, 03 مهر 1402
دوشنبه, 03 مهر 1402

حکایت گیلان | ردیابی‌های پلیسی برای یافتن پسر 8 ماهه‌ای که از سوی دو زن ناشناس در منطقه شهرری ربوده شده است در حالی ادامه دارد که بازپرس جنایی با درخواست انتشار عکس این کودک از مردم خواست چنانچه از محل نگهداری وی خبر دارند موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
18 آبان امسال صدای فریادهای کمک خواهی زن جوانی در میدان مدرس شهرری، توجه کسبه و رهگذران را به خود جلب کرد؛ زن جوان فریاد می‌زد: «بچه‌ام را دزدیدند، مردم کمکم کنید.»
به دنبال فریادهای زن جوان، موضوع به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام و تحقیقات برای یافتن کودک ربوده شده آغاز شد.
زن جوان در تحقیقات اولیه گفت: مدتی قبل، از شوهرم جدا شدم اما پسرم به‌ نام ماهور را نزد خودم نگه داشتم. در این مدت در بازار دستفروشی می‌کردم. روز حادثه دو زن جوان به سراغم آمدند و یک لیوان چای تعارف کردند .
وقتی چای را خوردم در حالی که پسر 8 ماهه‌ام در آغوشم بود از بازار بزرگ شهرری تا میدان مدرس به راه افتادم و پیاده رفتم ،آن دو زن هم کنار من حرکت می‌کردند تا اینکه چند دقیقه بعد احساس کردم دست و پاهایم لمس شد و روی زمین افتادم. در همین حین دو زن جوان که صورت هایشان را با ماسک پوشانده بودند، کودکم را از آغوشم بیرون کشیده و متواری شدند.به دنبال اظهارات زن جوان، کارآگاهان جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند. در بازبینی دوربین‌ها مشخص شد دو زن جوان با چهره‌هایی ماسک دار به سراغ مادر ماهور رفته و دوربین‌ها نشان می‌داد در لحظه‌ای که زن جوان حواسش نبوده، داخل چای ماده‌ای ریخته و به مادر ماهور دادند. بعد از آن هم دوربین‌ها نشان می‌داد کودک ربایان، ماهور را از آغوش مادرش دزدیده و از محل متواری شدند.
سرهنگ مرتضی نثاری، معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: از روز حادثه تا کنون ردیابی‌های پلیس برای یافتن کودک ربوده شده ادامه دارد، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است .
بنابراین بازپرس شعبه هشتم دادسرای شهرری با درخواست انتشار تصویر کودک ربوده شده در رسانه‌ها از مردم خواست چنانچه کسی از محل نگهداری این کودک و از سرنوشت او اطلاع دارد با پلیس110 یا اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت به شماره 51055511 تماس بگیرند یا به دادسرای شهرری مراجعه کنند.

منبع: ایران

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان