پنجشنبه, 07 بهمن 1400
پنجشنبه, 07 بهمن 1400

اختصاصی حکایت گیلان |  طی روزهای گذشته، کار انتصاب بیشتر مدیران کل ادارات استان گیلان سرعت گرفته است و به نظر می رسد طی روزهای نزدیک آینده انتصاب مدیران جدید رسمی شود. بعد از این سعی خواهیم کرد با توجه به شنیده ها کاندیداهای اصلی ادارات مختلف را معرفی کنیم. 

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از سازمان‌های وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی است که به عنوان یک سازمان تخصصی محسوب می شود. بیشتر مدیران این سازمان نیز باید دارای مهارت های اجرایی و آموزشی باشند. 

در حال حاضر عباس جمادی و علی رضا نصرتی  به عنوان جدی ترین گزینه های سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان محسوب می شوند. این که کدام گزینه از درون و یا بیرون سازمان به این سمت منصوب شوند هنوز مشخص نیست. ولی از آن جا که به تازگی یک روحانی در قزوین به عنوان مدیرکل فنی و حرفه ای استان منصوب شده انتظار هرچیزی را داشته باشید. 

 

عباس جمادی که اواسط آبان امسال به عنوان سرپرست سازمان فنی و حرفه ای استان منصوب و جانشین محمد حسینی خشک اسطلخی شده است. او از آبان  سال 97 به عنوان مدیر  مالی اداری سازمان فعالیت می کند و از مدیران داخلی فنی و حرفه محسوب می شود. وی پیش از این سال ها مدیریت مالی سازمان را تجربه کرده بود. او ارتباط خوبی با برخی مدیران دولت قبل و نمایندگان طرفدار دولت پیشین از جمله محمدصادق حسنی داشت. ولی با تشکیل دولت جدید سعی کرده ارتباطات خود را با هواداران این دولت نیز قوی تر کند. 

 

علی رضا نصرتی معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان دیگر گزینه مطرح مدیرکلی فنی و حرفه ای استان گیلان است. وی از جمله مدیرانی است که نامش برای این سازمان دیده می شود. وی زمانی به عنوان پژوهشگر برتر توسط مدیریت پیشین سازمان فنی و حرفه ای گیلان تقدیر شد. نصرتی ارتباطات خوبی با برخی شخصیت های اصولگرا از جمله محمد دوستار دارد.همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان