پنجشنبه, 30 دی 1400
پنجشنبه, 30 دی 1400

اختصاصی حکایت گیلان |  رئیس فدراسیون فوتبال به استان گیلان سفر کرده و به جای آن که او را به تماشای ورزشگاه های فرسوده گیلان ببرند و وضعیت ناگوار ورزشگاه ها و تیم ها را نشانش دهند به منطقه سیاحتی تفریحی منطقه آزاد انزلی برده اند تا انتخابات هیات رئیسه فوتبال گیلان برگزار شود که نفرات پیروزش از قبل مشخص بود.

صحبت هایی هم که مدیران در حضور رئیس فدراسیون فوتبال صورت دادند بیشتر تعرفه خودشان بود. مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان «افتخار می کند تمام بازیهای نمایندگان گیلان در همین استان برگزار شد‌.» ولی نمی گوید ملوان مجبور است مسابقات خود را در استادیوم شهر رقیب انجام دهد. چوکا و شهرداری آستارا به رشت بروند و تیم های رشتی هم در تبعیدگاه سردارجنگل مسابقه دهند. این اسمش می شود افتخار! جای دیگر هم که تازه یادشان آمده است نگهداری استادیوم های ورزشی توسط بخش خصوصی چه ضررهایی ایجاد می کند و حالا دوست دارد استادیوم ها به هیات ها برگردند. کافی بود عزیزی خادم بگوید این را چرا به وزیر ورزشتان نمی گوئید؟

رئیس هیات فوتبال گیلان مثل همیشه با تاکید بر این که با توجه به خصوصی بودن باشگاهها کار هیات ها کمک مالی نیست، قصد داشت از خودش چهره ای کارشناس بسازد که قصوری در مشکلات ندارد. او که با روسای پیشین هم کار کرده هنوز ارتباط لازم را با رئیس جدید پیدا نکرده، ولی بی میل نیست که ارتباط با عزیزی خادم هم شکل بگیرد. آن ها وضعیت سفیدی را به عزیزی خادم نشان دادند و طوری وانمود می کنند گوئی مشکل خاصی در این استان وجود ندارد که فدراسیون فوتبال می تواند پیگیری کند. حالا اگر شد به قول الماسخاله کمی همت کند تا مشکلات تیمهای خصوصی که از منابع مالی مناسب برخوردار نیستند برطرف شود. چگونه اش را از ایشان بپرسید.

عزیزی خادم وقتی مشاهده کرد که اوضاع گیلان آن چنان خوب است که نیازی نیست چندان پیگیری کند، هیات فوتبال هم که وظیفه اش کمک مالی نیست و استادیوم ها که به او مربوط نیست، همان بهتر دید که بعد از تعارفات لازم درباره تخریب ها علیه فدراسیون فوتبال بگوید و این که هیچ کس فکر نمی کرد ما به جام جهانی برویم. حالا آن وسط چند آرزو هم برای لیگ برتری شدن یک تیم گیلانی داشت. ولی در ادامه خودش هم نمی دانست که آیا اصلا تیم های گیلانی امکانات لازم را در اختیار دارند و یا خیر! نه او پرسید و نه مدیران گیلان جواب دادند. همه چیز با خوبی و خوشی تمام شد و مدیران به خانه خود بازگشتند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان