پنجشنبه, 03 فروردین 1402
پنجشنبه, 03 فروردین 1402

حکایت‌گیلان | امیر برادران از نگارش قسمت‌های ابتدایی سریال جدید مهران مدیری و احتمال شروع تولید این مجموعه پیش از سال ۱۴۰۰ خبر داد. او گفت فرهاد اصلانی به دلیل حضور در پروژه «سلمان فارسی» در این سریال حضور ندارد.

امیر برادران فیلمنامه‌نویس، در گفتگویی درباره جدیدترین فعالیت‌های خود در این روزها اظهار کرد: مشغول نگارش قسمت‌های ابتدایی سریال جدید مهران مدیری هستم که برای نمایش خانگی تولید می‌شود.

وی درباره گمانه زنی‌های رسانه‌ها مبنی بر ساختار قصه بیان کرد: بگذاریم گمانه‌زنی‌ها در حد همان گمانه‌زنی باقی بماند اما اگر بخواهم اشاره‌ای به قصه داشته باشم باید بگویم این قصه در فضای جدیدی روایت می‌شود.

به گفته وی، فرهاد اصلانی به دلیل حضور در پروژه «سلمان فارسی» در این سریال حضور ندارد.

برادران در پاسخ به این پرسش که سریال جدید مدیری در چند قسمت تولید خواهد شد، خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری ما این است که این مجموعه را در ۲۰ قسمت به تولید برسانیم.

وی درباره زمان تولید این مجموعه اظهار کرد: باتوجه به مشغله‌های مهران مدیری هنوز زمان دقیقی برای شروع تولید مشخص نیست اما به احتمال زیاد پیش از سال ۱۴۰۰ سریال وارد مرحله تولید شود.

نویسنده «مسافران» و «ساختمان پزشکان» با اشاره به اینکه برای نوشتن فیلمنامه‌های دیگر نیز صحبت‌هایی داشته است اما کار را به بعد از سریال مهران مدیری موکول کرده است، تصریح کرد: رسیدن به آن چیزی که مهران مدیری و پیمان قاسمخانی در ذهن خود دارند، واقعا سخت است برای همین پروژه‌های دیگر را به بعد از این مجموعه موکول کردم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان