سه شنبه, 11 مهر 1402
سه شنبه, 11 مهر 1402

به گزارش حکایت گیلان | یک عضوکمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: جامعه انقلابی نحوه پوشش و حجابی را که در حال ترویج است نمی‌پذیرد.

 احمد راستینه در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس گفت: ملت ایران، آذربایجان و افغانستان همپیوستگی تاریخی با هم داشته و به آقای الهام علی اف هشدار می‌دهم که مراقب خشم ملت‌ها باشد. ملت‌های منطقه همواره کنار هم بوده و این پیوستگی به امید الهی ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته تربیت بدنی گفت: فرارسیدن این هفته را به همه اهالی ورزش و مدال آوران المپیک تبریک می‌گویم رسیدگی به دغدغه‌های ورزشکاران که بار‌ها در حضور مقام رهبری در خصوص مسکن و اشتغال فراهم شده باید با اولویت دنبال شود از اقدام پهلوان محمدرضا گرایی در اعطای مدال خود به شهید گمنامی که از او معجزه دیده بود تقدیر می‌کنیم. در فدراسیون فوتبال اقداماتی دارد روی می‌دهد که نیازمند بررسی است. اظهارات عجزگونه‌ای که به گوش می‌رسد زیبنده نمی‌باشد. آقای عزیزی خادم شما از خانواده متدینی هستید و این اظهارات زیبنده شما نیست.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه گفت: در بحث تغییر پوشاک در جامعه اتفاقات عجیبی در حال روی دادن است؛ برادران نیروی انتظامی و دستگاه‌های فرهنگی در خواب خرگوشی فرو نروند مشکلات اقتصادی نباید زمینه نابهنجاری در پوشش را ایجاد کند. این نوع پوشش قابل قبول جامعه و بچه‌های انقلابی نیست؛ ساماندهی این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از سفر‌های استانی رئیس جمهور خواستار برنامه ریزی‌های تخصصی‌تر و جامع‌تر در این سفر‌ها شد.

منبع:انتخاب 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان