سه شنبه, 04 آبان 1400
سه شنبه, 04 آبان 1400
وقتی وظایف اصلی نمایندگان فراموش می شود؛

انتصاب احتمالی یک فرد کم تجربه در مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان!

۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۱۲:۳۵ چاپ

 اختصاصی حکایت گیلان | شنیده ها حاکی از آن است که با لابی یکی از نمایندگان غرب استان گیلان یکی از افراد منتسب به وی به عنوان رئیس درمان تامین اجتماعی استان گیلان در نظر گرفته شده است.

این  فرد 38 ساله سابقه چندانی ندارد و تنها حدود دو ماه پیش به عنوان رئیس درمانگاه یکی از شهرستان های غرب گیلان منصوب شده است و هنوز یک نیروی قراردادی با هشت سال سابقه کار است و دارای مدرک تحصیلی پزشکی عمومی است. این در حالی است که مدیریت درمان تامین اجتماعی از حوزه های حساس مرتبط با بازنشستگان و مستمری بگیران است که انتظار می رود افراد متخصص و باتجربه مناسب در این حوزه مدیریت کنند. نه این که به واسطه انتساب به نماینده کسب ریاست را تجربه کنند. حتی اگر قرار باشد از جوانان هم استفاده شود باید تجربه و رزومه لازم را داشته باشند.

نماینده ای که انتصاب یک نفر در اولویت قرار بگیرد وظایف اصلیش برای کسب اعتبارات لازم از وزارتخانه برای حوزه انتخابیه اش به حاشیه می رود. بیشتر این افراد هم بعد از پایان دوره نماینده نمی توانند سوابق ریاست را به دست آورند. زیرا مشخص است که تنها دلیل ریاست آن ها لابی های نمایندگان است. فارغ از آن دلیل علاقه نمایندگان برای ارتقای سریع نزدیکان خود جای تعجب دارد. حداقلش این است که اجازه دهند پله های مدیریتی را سخت تر طی نمایند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان