یکشنبه, 04 مهر 1400
یکشنبه, 04 مهر 1400

به گزارش حکایت گیلان | در پی انتشار ناقص و گزینشی مصاحبه باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به صدا وسیما با فاطمه هاشمی در خصوص حاشیه های کذب ایجاد شده در مورد مهدی هاشمی، وی توضیح و اصلاحات زیر را در اختیار رسانه ها قرار داد:

خبرنگار از من در مورد آخرین وضعیت مهدی هاشمی و خبر قوه قضائیه در مورد تمرّد ایشان از بازگشت به زندان در زمان قانونی و صدور حکم جلب سوال کرد که در جواب گفتم: معمولا میگویند: دروغ را آنقدر بزرگ بگو که خودت هم باور کنی.!اصلا به مهدی نگفته بودند که به زندان برگردد و مرخصی او به دلیل شیوع کرونا، تمدید شده بود. 

در ادامه، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیما، توضیح دادم که : معمولا رسم بر این بوده که مهدی هر بار که به مرخصی می آمد، در پایان مرخصی، خودش برمی گشت و هروقت تمدید می کردند، می ماند و در زمان تمدید هم، هر زمان با وی تماس می گرفتند که برگردد، بلافاصله بر می گشت.

خانم هاشمی تصریح کرد :ولی این بار، هیچ تماسی با مهدی در مورد پایان مرخصی و بازگشت به زندان گرفته نشده بود و نگفته بودند برگردد. اما در کمال تعجب، برای اولین بار، خودمان در رسانه ها دیدیم و بعد شنیدیم که مهدی باید برمیگشته و برنگشته و بقیه شانتاژهای خبری...

من در ادامه مصاحبه به خبرنگار صدا و سیما تاکید موکّد کردم که حتما همه سخنانم را منتشر کند و گفتم: هم از میزان تعجب میکنم که خبر دروغ اعلام کرده و هم از صدا و سیما که دروغ به این بزرگی را پخش کرده!

چون مثل روال قبل، وقتی این خبر را شنید برای خداحافظی پیش مامان رفت، وسایلش را برداشت و به زندان بازگشت. 

در مورد حکم جلب هم گفتم :حکم جلب برای چه؟ اصلا لازم نبوده.

در پایان باید خدمت مردم عزیز ایران اضافه کنم که متاسفانه اینگونه شانتاژهای خبری،حذف،سانسور، تحریف آشکار و علنی تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و....در مورد آیت الله هاشمی رفسنجانی و خانواده ایشان، مسبوق به سابقه است و بحمدالله مردم فهیم و قدرشناس ایران کاملا به این ترفندها و شانتاژهای خبری و مستندسازی های جعلی آگاه و هوشیار هستند.

منبع:جماران

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان