پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
از کاوه اشتهاردی و مهدی رحیمی تا احتمال حضور علی نادری؛

تیم رسانه ای دولت سیزدهم چه کسانی هستند؟

۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۴ چاپ

حکایت گیلان | جلسات سخنگوی دولت و برگزاری مراسم حاشیه جلسات هیات دولت پس از پایان دولت حسن روحانی، فعلا متوقف شده تا تیم رسانه‌ای سید ابراهیم رییسی انتخاب و در کاخ ریاست‌جمهوری و ساختمان کوثر مستقر شوند.

 معمولا معاون اول و رئیس دفتر رییس‌جمهوری نقش مهمی در انتخاب چهره‌های رسانه‌ای دولت ایفا می‌کنند و مطابق معمول برای تکمیل پازل تیم رسانه‌ای دولت سید ابراهیم رییسی از میان نیرو‌های ستادی، محمد مخبر و البته بیشتر غلامحسین اسماعیلی نقش موثری خواهند داشت. البته شنیده می‌شود که صولت مرتضوی که اخیرا به عنوان معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری انتخاب شده نیز برای این حوزه گزینه‌های و برنامه‌هایی دارد.

پس از پایان کار دولت و خداحافظی علیرضا معزی به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد ریاست‌جمهوری، کاوه اشتهاردی از فعالان رسانه‌ای اصولگرا به سرعت در نهاد ریاست مستقر شد تا کار‌های رسانه‌ای دولت جدید را پیش ببرد. همزمان محمد مهدی رحیمی که پیش از این به عنوان معاون خبر در خبرگزاری مهر فعالیت می‌کرده نیز به عنوان عضوی از تیم رسانه‌ای دولت سیزدهم در پاستور حضور یافت. پس از این گمانه‌زنی‌های جدی مطرح بود که کاوه اشتهاردی قرار است به جای علیرضا معزی به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد ریاست‌جمهوری فعالیت خود را آغاز کند.


البته شنیده‌های خبرنگار مدارا حاکی از آن است که حضور کاوه اشتهاردی به عنوان مدیرعامل خبرگزاری ایرنا شنیده و به عنوان جایگزین محمدرضا نوروزپور جدی شده‌است که صبح امروز محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی کاوه اشتهاردی را به عنوان مدیرعامل ایرنا منصوب کرد. همچنین گفته می‌شود احتمال دارد محمد امین توکلی‌زاده که پیش‌تر به عنوان مدیر روابط عمومی آستان قدس و بعد از آن رییس حوزه ریاست دفتر بازرسی رهبری در دوران ریاست سید ابراهیم رییسی بر آستان قدس فعالیت داشت، به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری انتخاب شود. البته از توکلی‌زاده به عنوان رییس دفتر احتمالی علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران یا معاون فرهنگی و هنری شهرداری تهران نیز نام برده می‌شود.

همچنین علی نادری که به عنوان مدیر کل روابط عمومی قوه قضاییه فعالیت داشت نیز یکی از گزینه‌های احتمالی معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد ریاست‌جمهوری است که به نظر می‌رسد گزینه‌های احتمالی که پازل تیم رسانه‌ای دولت سیزدهم را تکمیل می‌کنند همچون اغلب کسانی که در این دولت سمتی برعهده گرفتند، حلقه نزدیکان رییسی در آستان قدس یا قوه قضاییه هستند.

منبع: رویداد 24

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان