یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403

حکایت گیلان | دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل تخریب و آتش زدن تندیس سردار سلیمانی و درب پایگاه مقاومت بسیج در شهر یاسوج شناسایی و دستگیر شد.

سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان روز سه شنبه در جمع رسانه های کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پس از انتشار فیلم آتش زدن تندیس سردار سلیمانی در فضای مجازی، که باعث انزجار هم استانی های عزیز شده بود، سربازان گمنام امام زمان با انجام تحقیقات سریع و فنی و تلاش شبانه روزی، در اداره کل اطلاعات استان، عامل این اقدام زشت و ذلیلانه، شناسایی، دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

وی افزود: وی پس از بازجویی و اقرار صریح، روانه زندان شد.

ملک حسینی با اشاره به بازداشت اراذل و اوباشی که در فضای مجازی اقدام به عربده کشی و ترویج خشونت می‌ کردند، هشدار داد و تصریح کرد: در دهه پنجم انقلاب اسلامی، چشمان تیزبین و دستان قدرتمند حافظان امنیت مردم و فرزندان ملت و انقلاب، اجازه ایجاد ناامنی برای مردم را نخواهند داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ادامه داد: ممکن است کسانی، در دام گروهک های نفاق اسیر شده و با فریب آنها قصد اقدامی علیه امنیت پایدار داشته باشند.


وی بیان کرد: همت نیروهای امنیتی، انتطامی و قضایی سد راه کج آنها خواهد بود و دیر یا زود پشت میله های زندان از اقدامات خود پشیمان می شوند.

منبع: عصر ایران

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان