جمعه, 24 فروردین 1403
جمعه, 24 فروردین 1403

حکایت گیلان | مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: پس از شروع حریق در تالاب بندر انزلی اطفای هوایی آغاز شد، ولی به علت وزش باد و تاریکی هوا اطفای هوایی متوقف و اطفای زمینی کماکان ادامه دارد.

فریبرز مرادی مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه حریق در تالاب بندر انزلی است، گفت: هفت الی هشت هکتار از اراضی تالاب بندر انزلی در منطقه چراغ پشتان دچار حریق شده است.

وی با اشاره به اقدام فوری ستاد مدیریت بحران برای مهار آتش در تالاب بندر انزلی گفت: به‌محض اطلاع از وقوع آتش در تالاب بندر انزلی و با توجه به حساسیت مسئله اداره بنادر، هلال‌احمر، نیرو‌های آتش‌نشانی، شهرداری و محیط‌زیست وارد عمل شده و شروع به اطفای آتش کردند.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان پس از شروع حریق در تالاب بندر انزلی اطفای هوایی آغاز شد، ولی به علت وزش باد و تاریکی هوا اطفای هوایی متوقف و اطفای زمینی کماکان ادامه دارد.

مرادی با ابراز امیدواری از اطفای حریق در تالاب انزلی تا صبح فردا بیان کرد: نیرو‌های ستاد مدیریت بحران به دنبال بازگشایی مسیر برای ورود ماشین آتش‌نشانی به محدوده تالاب هستند تا هرچه سریع‌تر حریق مهار شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان