یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403

اختصاصی حکایت گیلان | "بهمن داراب زاده" مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفته است : با شیوع گسترده ویروس کرونا در شرکت و افزایش تصاعدی آمار کارکنان مشکوک و مبتلا به بیماری کووید 19، و با قرنطینه همکاران مبتلا، این شرکت در تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود با چالش جدی و اساسی روبه رو بوده به نحوی که شرایط بسیار شکننده ای در پایداری شبکه انرژی برق استان را فراهم کرده است.

وی همچنین گفته است: بسیاری از کارکنان شرکت، مشاغل حساس و پرخطری را برعهده دارند که با ادامه روند موجود تعدادکارکنان مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا، بطور حتم با شرایط سخت و دشواری در تامین برق استان گیلان روبه رو هستیم.

البته به نظر می رسد این اظهارات به خاطر درخواست مدیریت این شرکت برای واکسیناسیون کارکنان برق استان است. طوری که خودش می گوید:  باید واکسیناسیون کارکنان برق گیلان در اولویت قرار گیرد و در اسرع وقت اجرایی شود تا از عواقب بعدی آن بتوان جلوگیری کرد.

در روزهای گذشته شاهد افزایش قطعی های برق در استان گیلان بودیم. طوری‌که گاهی ساعات قطعی برق به بیش از دو مرتبه در روز می رسید. امیدواریم عدم واکسیناسیون کارکنان برق منطقه ای و یا توزیع برق بهانه ای برای خاموشی های اخیر نباشد.  با این فرض همه کارکنان دولتی می توانند به خاطر واکسن نزدن اهمال کاری کنند. البته در ماه های گذشته آن چنان ما مشکل برق داشته ایم که منظور آقای مدیرعامل برای پایداری برق را متوجه نمی شویم. شاید همه بهانه ها تمام شده و حالا دیگر واکسن بهانه قطعی برق شده است. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان