جمعه, 24 فروردین 1403
جمعه, 24 فروردین 1403

اختصاصی حکایت گیلان |طاها عبداللهی: هرچند مقررات منع تردد بین استانی همچنان اجرا می‌شود اما تورهای گروهی بدون هیچ برخوردی همچنان از پستهای بازرسی عبور می‌کنند و به گیلان می‌آیند. چندی پیش ۲ دستگاه اتوبوس‌ تور غیرمجاز نیلا. الف در بخش اسالم توقیف و مسافرانش بازگردانده شدند. اما این پایان کار نیست و در تازه ترین مورد تور دوچرخه سواری که عصر روز جمعه ۲۹ مرداد در شهر لیسار مرکز بخش کرگانرود تالش به کار خود پایان داده است. بنا به گفته شهروندان لیساری مشارکت کنندگان جوان این تور چرخ های دوچرخه هایشان را باز کردند و سوار بر اتوبوسی با پلاک آذربایجان غربی، در حالی که همه صندلی‌های آن پر بوده منطقه را ترک کرده‌اند.

بنابه گفته همین شهروندان مطب های خصوصی پزشکان در منطقه لیسار پر از بیمارانی است که برای درمان سرپایی بیماری کرونا به پزشک مراجعه می‌کنند و در قرنطینه خانگی هستند و سرم و برخی داروها کمیاب هستند.

همچنین  بختیار حیدرنیا رییس شبکه بهداشت و درمان تالش گفته است»  تنها بیمارستان دولتی این شهرستان غرب گیلان تخت خالی برای مردم منطقه ندارد و بیماران در نوبت بستری هستند.
بیداد بیماری کرونا در حالی است که مسوولان محلی بخش کرگانرود طی این مدت وقت خود را صرف بازدید از هیات های مذهبی و تقدیم نذری به مساجد بخش کرده‌اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان