چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

حکایت گیلان |  سید حسن نصرالله به اسراییل و آمریکا درباره عواقب تعرض به محموله نفتکش خریداری شده از سوی حزب الله به مقصد لبنان هشدار داد.
"سید حسن نصرالله "دبیر کل جنبش حزب الله لبنان در سخنانی گفت امروز (پنج شنبه) یک نفتکش ایرانی با بار گازوئیل از ایران به مقصد لبنان حرکت خواهد کرد.
دبیر کل حزب الله لبنان که مناسبت روز عاشورا سخنرانی می کرد، با اشاره به این موضوع گفت، همه کارهای اداری مربوط به خرید بنزین و گازوئبل از جمهوری اسلامی ایران برای لبنان از سوی حزب الله انجام شده و نفتکش ایرانی با بار گازوئیل تا ساعاتی دیگر امروز (پنج شنبه) از ایران به مقصد لبنان حرکت خواهد کرد.
او به طور صریح به اسراییل و ایالات متحده آمریکا هشدار داد این نفتکش از لحظه حرکت بخشی از خاک لبنان است و هرگونه تعرض به آن تعرض به لبنان بوده و بی پاسخ نخواهد ماند.
او گفت در محموله اول به دلیل نیاز بیشتر ترجیح دادیم گازوئیل وارد کنیم اما محموله های بعدی نیز در راه خواهد بود و بنزین نیز خواهیم خرید.
نصرالله با تشکر از دولت و ملت ایران برای تنها نگذاشتن هم پیمانانشان در برابر بحران ها و مشکلات، گفت جمهوری اسلامی ایران علی رغم تمام سختی ها و مشکلاتی که تحریم های ظالمانه بر این کشور تحمیل کرده هیچ وقت همپیمانان و دوستان خود را تنها نگذاشته است. او افزود: دست قطع شده حاج قاسم دلیلی بر این مدعای من است.
او گفت جمهوری اسلامی ایران مانند کوه استواری است که می شود به آن تکیه کرد.

منبع: عصر ایران

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان