یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با اشاره به افزایش قابل ملاحظه بیماران کرونایی بستری در گیلان، افزود: متاسفانه ۴۱۴ بیمار بدحال داریم که از این تعداد ۲۰۵ نفر در بخش‌های آی. سی. یو بستری هستند.

به گزارش حکایت گیلان  فردین مهرابیان در گفتگو با ایسنا، از بستری شدن ۳۷۳ بیمار جدید کرونایی در استان گیلان در شبانه روز گذشته بر داد و اظهار کرد: تعداد کل بیماران کرونایی بستری در سطح بیمارستان‌ها نیز ۲۰۸۱ نفر هستند.

وی با اشاره به افزایش قابل ملاحظه بیماران کرونایی بستری در گیلان، افزود: متاسفانه ۴۱۴ بیمار بدحال داریم که از این تعداد ۲۰۵ نفر در بخش‌های آی. سی. یو بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از مردم خواست نسبت به رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش اقدام کنند و گفت: علیرغم تمام تلاش همکاران دانشگاه علوم پزشکی و کادر بهداشت و درمان استان جهت ارائه خدمت بهینه به بیماران و افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی، همچنان نیازمند پیشگیری از این بیماری هستیم.

مهرابیان، عادی انگاری بیماری را مساوی افزایش سرعت شیوع کرونا دانست و خاطرنشان کرد: می‌توان با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک این بیماری مرگبار را مهار کرد.

وی ضمن اشاره به عاشورای حسینی و برگزاری مراسم عزاداری، یادآور شد: مراسم حتما در محیط‌های باز باشد و مردم حتما فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت کنند تا شاهد افزایش بیماران نباشیم.

همرسانی کنید:

نظرات شما:

احم 28 مرداد 1400 ساعت 01:05

کاملا نزدیک به حقیقت

نظر دهید - پسندیدم 1

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان