چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | رئیس سازمان‌جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در نامه‌ای به معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواستار تسریع در صدور سند تالاب انزلی به نام دولت با نمایندگی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور شد.

در نامه دکتر مسعود منصور به ذبیح اله خداییان آمده است: با توجه به اهمیت تالاب‌ها به لحاظ زیست‌محیطی و وجود حساسیت‌های محلی، ملی و بین‌المللی و این که این تالاب‌ها در شرایط فعلی متاثر از تغییرات اقلیمی و کاهش بارش‌های جوی دچار چالش مضاعف شده‌اند، هر گونه تزلزل در حاکمیت دولت بر عرصه تالاب‌ها می‌تواند موجب سوء استفاده زمین‌خواران و چنگ‌اندازان بر عرصه‌های ملی و دولتی شود. 

منصور از رییس سازمان ثبت اسناد و املاک خواست با قید فوریت نسبت به صدور سند تالاب‌ها به نام دولت با نمایندگی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور سرعت ببخشد.  

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، رییس سازمان جنگل‌ها همچنین در این نامه با اشاره به اسناد بالادستی و نامه معاونت حقوقی ریاست جمهوری بر مبانی قانونی صدور سند تالاب‌ها به نام دولت با نمایندگی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تاکید کرده است.

منبع:ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان