پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | همزمان با ایام عاشورای حسینی، برای دومین سال متوالی «موکب سلامت» در صومعه سرا برپا شد.

 این موکب با  ارائه خدمات متفاوت، شیوه ی جدیدی را متناسب با شرایط کرونایی جامعه و نیازهای روز عزاداران حسینی ایجاد کرده است .

مجید حقیقت شناس مدیر این موکب اظهار داشت: این موکب با همت جمعی از خیّرین و همراهی خالصانه جوانان منطقه راه اندازی شده و خدمات متفاوتی را به عزاداران سیدالشهدا ارائه می‌دهد.

حقیقت شناس، استقبال مردم و عاشقان حسینی از شیوه های نوین خدمات دهی در این موکب را زایدالوصف توصیف کرد و اضافه نمود :توزیع ۴ تا ۵ هزار ماسک رایگان در هر شب، پایگاه تب سنجی ، فشار خون و ضد عفونی کردن و انجام مشاوره پزشکی ، پشت نویسی و شیشه نویسی خودروی های عبوری ، اهدای سربند ، سی دی ، پرچم و سایر اقلام تبلیغاتی مرتبط با محرم و عاشورا ، تنها بخشی از فعالیت های این موکب در دهه اول محرم به شمار میرود .

گفتنی است فعالیت این موکب تنها به مراجعه کنندگان محدود نبوده و حتی برخی از شهرها و روستاهای اطراف و تعداد زیادی از هییت های منطقه هم از خدمات بهداشتی این موکب از جمله اهدای ماسک و اقلام تبلیغاتی بهره مند هستند .

این موکب از ابتدای ماه محرم به مدت ده شب در میدان ورودی شهر صومعه سرا واقع در استان گیلان، به خدمات رسانی برای عزاداران سالار شهیدان مشغول است .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان