چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | بعد از برگزاری مجمع باشگاه ملوان، اعضا با استعفای «پژمان نوری» مدیر عامل این تیم مخالفت و وی در سمت خود ابقا شد.

 جلسه مجمع باشگاه ملوان بندر انزلی برگزار و اعضای بعد از بحث و بررسی با استعفای «پژمان نوری» مدیر عامل این باشگاه مخالفت و وی در سمت خود ابقاء شد.

رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی با قدردانی از کادر مدیریتی به ویژه پژمان نوری به عنوان مدیر عامل و پور رشید به عنوان اسپانسر اصلی باشگاه، اظهار کرد: همه اعضای مجمع با ابراز رضایت از شرایط باشگاه در فصل گذشته، به اتفاق آرا خواهان ادامه فعالیت پژمان نوری به عنوان مدیرعامل شدند.

احمد دنیا مالی به عملکرد تیم پایه‌های ملوان بندر انزلی با توجه به شرایط خاص اشاره کرد و گفت: تیم‌های پایه ملوان بهترین عملکرد را داشته و در سطح ملی موفقیت به دست آورند.

وی ادامه داد: در حوزه مالی نیز عملکرد مدیریتی خوب باشگاه و اعضای هیأت مدیره منجر به پرداخت بخش عمده بدهی که از سنوات گذشته باقی مانده بود شد.

دنیا مالی با اشاره به تدوین برنامه‌های لازم برای فصل پیش رو، گفت: در این نشست نقاط ضعف و قدرت باشگاه در همه ابعاد بررسی و با مشارکت اعضای مجمع برای حضور بهتر باشگاه ملوان در فصل پیش رو برنامه ریزی های لازم به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان