سه شنبه, 04 اردیبهشت 1403
سه شنبه, 04 اردیبهشت 1403

اختصاصی حکایت گیلان |در چند روز گذشته، برخی فعالان رسانه ای خبر داده اند که کارت هدیه هایی از سوی شهرداری رشت به مجموعه استانداری گیلان و برخی نزدیکان یکی از نمایندگان رشت اهدا شده است. بعد از این خبر هنوز مجموعه شهرداری رشت و استانداری گیلان واکنشی نشان نداده است.

گفتنی است کارت های هدیه ای که در اختیار شهرداری رشت است معمولا به افراد کم بضاعت و یا جهت تقدیر از افراد مختلف مانند خبرنگاران اعطا می شود ، این که گفته شود حدود 56 میلیون تومان کارت هدیه به یک نهاد بالادستی چون استانداری گیلان پرداخت شده است اقدام عجیبی است. 

چنین پرداخت هایی در کشورهای توسعه یافته منجر به برکناری و استعفای مدیران می شود. ولی هنوز مجموعه شهرداری رشت و استانداری گیلان حاضر نشده در این رابطه توضیح دهد. آن ها می توانستند حداقل تکذیب کنند و یا بگویند مساله آن گونه نیست که منتقدین اشاره می کنند.

عمر مدیریتی شهردار و استاندار رو به پایان است، ولی این بدین معنا نیست که در این رابطه نباید صحبتی داشته باشند و از کنار آن راحت بگذرند. شهردار رشت بی میل نیست دوران مدیریتی خود را ادامه دهد، ولی لازمه این کار تنها کسب رای توسط اکثریت شورا نیست. باید به ملزومات مدیریتی چون شفافیت و پاسخگویی نیز معتقد باشد و شورای بعدی رشت روی این مسائل باید حساب باز کند. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان