چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
با حضور مدیر منطقه سه صندوق کارآفرینی امید؛

افتتاح دو طرح اشتغالزایی روستایی در گیلان

۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۱۰ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | با حضور مدیر منطقه سه صندوق کارآفرینی امید کشور دو طرح اشتغال زایی روستایی در استان گیلان به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل واحد تولیدی محصولات گلخانه ای با زیربنایی بالغ بر 1166 متر زمین و ۸۷۶ متر زیر بنای گلخانه با ۱۸میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده  از صندوق کارآفرینی امید و ۲۵ میلیارد ریال آورده سرمایه‌گذار در روستای بلوکات شهرستان رودبار به بهره برداری رسید. این طرحها به طور مستقیم برای 13 نفر شغل ایجاد کرده است.

همچنین باشگاه ورزشی با مبلغ تسهیلات دریافتی ۶ میلیارد ریال ، تعداد اشتغال ایجاد شده ۱۵ نفر ، در شهرستان رشت با حضور مدیر منطقه سه صندوق کارافرینی امید ،مدیر صندوق کارآفرینی گیلان و جمعی از مدیران شهری افتتاح شد.
در حاشیه افتتاح طرح ها مدیر منطقه سه صندوق کارآفرینی امید با بیان این مطلب که حمایت از اشتغال روستایی از اهداف صندوق کارآفرینی امید است گفت : با حمایت های دولت و صندوق کارآفرینی امید شاهد روستاهای بدون بیکار در کشور هستیم و همین امر سبب کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها شده است.
سعیدی به میزان پرداخت های صورت گرفته از صندوق کارآفرینی امید گیلان در 5 ماه ابتدای سال 1400 اشاره کرد و گفت : از ابتدای سال تا کنون 526 پرداختی در به مبلغ 208 میلیارد و 210 میلیون 600 هزار ریال صورت گرفته است.

سعیدی مدیر منطقه سه صندوق کار آفرینی امید کشور گفت :صندوق گیلان در راستای توسعه فرهنگ ارتباط خرد در سطح کشور اقدامات شایسته ای را انجام داده است و می توان گفت که این صندوق بزرگ‌ترین صندوق حمایتی از فعالیت‌های کارآفرینی در مقیاس‌های خرد قرار دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان