دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403

اختصاصی حکایت گیلان| در چند هفته  گذشته استرداد امتیاز  تیم داماش در لیگ یک  به علت عدم پرداخت بدهی تیم کارون اروند خرمشهر توسط کمیته استیناف تایید شده است. داماش در طول یک سال گذشته می توانست با تیم خرمشهری تسویه کند که در نهایت این کار صورت نگرفت. حالا که کار از کار گذشته است، اسماعیل حاجی پور که هنوز توسط بعضی رسانه ها به عنوان مالک داماش معرفی می شود سنگ اندازی سرپرست لرستانی فدراسیون فوتبال را عامل اصلی عدم حضور داماش در لیگ یک معرفی می کند. 

وی گفته است: «متاسفانه آقایان بهاروند و طالقانی به ویژه آقای بهاروند خواهان انتقال این تیم به خرم آباد هستند؛ خرم آبادی ها نیز با اقای سامری مذاکره انجام دادند. و آقای سامری به بنده گفته اند آقای بهاروند مانع انتقال تیم به گیلان هستند!»

این در حالی است که سامری مدیرعامل کارون اروند با رد این اظهارات  اعلام کرده است: «متاسفانه مدیران داماش گیلان هر روز مصاحبه می‌کنند و از وظایفی که در این مدت داشتند شانه خالی می‌کنند و مدعی هستند اشخاص دیگری باعث استرداد امتیاز شدند در صورتی که همین مدیران موفق نشدند به تعهدات خود عمل کنند.»

کاملا مشخص است مسئولین داماش حالا که دیگر دستشان به جایی بند نیست دنبال پیدا کردن مقصران بالادستی برای توجیه خود هستند. بر فرض که بهاروند دوست داشته باشد خیبر خرم آباد به لرستان منتقل شود، آقای حاجی پور چرا از این صحبت نمی کنند که تاکنون پول امتیاز کارون اروند را پرداخت نکرده اند که کار به اینجا کشیده نشود؟

متاسفانه خرید امتیاز یک تیم لیگ یکی کار اشتباهی بود و عدم پرداخت این پول هم اشتباهی بزرگ تر! انواع و اقسام اشتباهات را انجام می دهند، داماش را منحل کرده اند، تیم را فروخته اند  و حالا از خود رفع مسئولیت می کنند. البته هواداران داماش باهوش تر از آن هستند که چنین مسائلی را متوجه نشوند!

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان