شنبه, 26 خرداد 1403
شنبه, 26 خرداد 1403
پرسپولیس با برد پاختاکور، هم به فینال غرب آسیا صعود کرد و هم انتقام استقلال را گرفت:

صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

۱۳۹۹/۰۷/۰۹ ۲۳:۰۲ چاپ

حکایت گیلان | پرسپولیس در یک بازی کاملا برتر و با دو گل عیسی آل کثیر از سد پاختاکور ازبکستان نیز عبور کرد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا (منطقه غرب) راه یافت.

گل اول پرسپولیس دقیقه 49 عیسی آل‌کثیر: کنعانی‌زادگان از میانه زمین با پاس در عمق سیامک نعمتی را که از جناح راست نفوذ کرده بود، راه انداخت تا این مدافع پیشتاخته ارسال زمینی دقیقی به محوطه جریمه پاختاکور بفرستد و عیسی آل‌کثیر دروازه ازبک‌ها را با شوت سرضرب باز کند.

گل دوم پرسپولیس دقیقه 66 عیسی آل‌کثیر: سعید آقایی با نفوذ از سمت چپ محوطه جریمه پاختاکور پاس در عمق پهلوان را گرفت و سانتز زمینی بی‌نقصی فرستاد تا عیسی آل‌کثیر با ضربه تمام کننده عالی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

اخراج: جلال‌الدین ماشاریپوف (دقیقه 17): بازیکن تاثیرگذار پاختاکور ازبکستان، در دقیقه 17، با خطای شدید بر روی کمال کامیابی نیا در ابتدا کارت زرد گرفت، اما داور پس از کمک از داور ویدئویی رنگ کارت را به قرمز تغییر داد.

لازم به ذکر است که در اولین دیدار این مرحله تیم النصر عربستان موفق شد با ۲ گل الاهلی را شکست دهد تا چهره اولین تیم حاضر در فینال منطقه غرب آسیا مشخص شود و با برتری پرسپولیس، این تیم عربستانی حریف شاگردان گل‌محمدی در این مرحله شد.

 

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا- فصل 2020
چهارشنبه: 99/07/09 ؛ ساعت 21:15
استادیوم: جاسم بن حمد- دوحه قطر/ بدون تماشاگر
داور: ادهم مخادمه(اردن)

ترکیب پرسپولیس ایران؛

حامد لک-محمدحسین کنعانی‌زادگان-شجاع خلیل‌زاده-سیامک نعمتی-سعید آقایی-کمال کامیابی‌نیا-احمد نوراللهی(76- میلاد سرلک)-بشار رسن(67- امید عالیشاه)-احسان پهلوان(76- مهدی شیری)-وحید امیری-عیسی آل‌کثیر(87- مهدی عبدی

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب پاختاکور ازبکستان؛

لدوربک سویونوف-فرخ سایفی‌اف(72- اکرم‌جان کمیلوف)-ایگور کریمتس(2+90- آبروبک اسماعیل‌اف)-آنزور اسماعیل‌اف-خوجی‌اکبر علی‌جانف(2+90- شیرزاد اعظم‌اف)-عادل‌جان خاموربکوف-سردار سابیرخودجائف-داستونبک خامداموف(72- ارکینوف)-جلال‌الدین ماشاریپوف-ارن دردیوک(72- ایگور سرگی‌اف)-دراگان چران

سرمربی: شوتا آرولادزه

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان