دوشنبه, 10 مهر 1402
دوشنبه, 10 مهر 1402

حکایت گیلان | همزمان با سالروز تأسیس رادیو گیلان مدیرعامل آبفای گیلان در این رسانه حضور یافت و از همکاری عوامل صدا و سیمای گیلان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، همزمان با شصت و هشتمین سالروز تأسیس رادیو گیلان ، مدیرعامل این شرکت با حضور در صدای مرکز گیلان ، از همکاری این رسانه مردمی با آبفای گیلان تقدیر و تشکر نمود.

مازیار علی پور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به اثرگذاری این رسانه ملی بعنوان صدای مردمی و انعکاس مشکلات مردم به سازمان ها اظهار داشت: سازمان صدا و سیما با مطالبه گری و تعامل با دستگاه های اجرایی، توانسته نقش موثری در رفع مشکلات استان ایفا کند. 

وی با تأکید بر اینکه همکاری صدا و سیما با آبفای گیلان درخصوص برنامه ها و پیام های آموزشی این شرکت در راستای مدیریت مصرف آب و همچنین اطلاع رسانی مربوط به اجرای پروژه ها قابل تقدیر بوده تصریح کرد: انتظار داریم با تداوم این همکاری در اطلاع رسانی برنامه های شرکت ، مردم عزیز استان از خدمات حوزه آب و فاضلاب مطلع گردند.

مدیرعامل آبفای گیلان همچنین یادآور شد: همراهی مردم عزیز استان و اطلاع رسانی صدا و سیما موجب شد تا تابستان سال گذشته با کمترین تنش آبی سپری شد و امیدواریم با تداوم این همراهی و مدیریت مصرف آب و جلوگیری از مصارف غیرضروری ، تابستان پیش رو نیز به خوبی سپری گردد.

گفتنی است در ادامه مدیرعامل، قائم مقام و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان گیلان طی نشستی در دفتر مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ، ضمن تقدیر از همکاری سال گذشته ، به تشریح برنامه های شرکت آب و فاضلاب گیلان برای سالجاری و لزوم تعامل و همکاری با این سازمان جهت انعکاس این برنامه ها پرداختند. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان