پنجشنبه, 03 فروردین 1402
پنجشنبه, 03 فروردین 1402

در حالی برند عطر ایرانی مهران مدیری با قیمت بالای 690 هزار تومان به بازار آمده است که رفتارهایی مانند سیگار کشیدن جلوی مردم و دوربین ها و برخورد سرد با هواداران از این انتقادات است.

به گزارش حکایت گیلان | مهران مدیری مجری و بازیگر مشهور که برنامه دورهمی را هنوز روی آنتن دارد از یک مدل برند عطر رونمایی کرد. مدیری به پوشیدن لباس های لوکس و ساعت های گران قیمت معروف است و حالا عطر مهران مدیری با برند خودش با قیمت های بالای 650 هزار تومان به بازار آمده است.

مثلا عطر زنانه پلان مهران مدیری 100 میلی لیتر یا عطر مردانه کلوز آپ   با تخفیف 5 درصدی 655 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

مهران مدیری که علاوه بر بازیگری در زمینه های مختلفی وارد شده است خبر ورودش به حوزه ای کاملا جدید را منتشر کرد.

انتقادات از مهران مدیری
در فضاهایی غیر از اجرا یا بازی انتقادات زیادی از مدیری شده است. رفتارهایی مانند سیگار کشیدن جلوی مردم و دوربین ها و برخورد سرد با هواداران از این انتقادات است.

یکی از مهمترین انتقادات مربوط به برنامه دورهمی است. به گفته منتقدان این برنامه با مبلغ بسیار بالا تهیه می شود و برخی چهره های گمنام در آن به شهرت می رسند.

مهمانان دورهمی با انتقادات زیادی رو به رو هستند.

همچنین نوع شوخی های مدیری که گاهی از کنایه های جنسیتی استفاده می کند با انتقاد زیادی همراه بوده است.

در حوزه برنامه سازی هم به گفته منتقدان بعد از جدایی نویسنده یعنی پیمان قاسم خانی کیفیت کارهای مدیری به شدت افت کرده است. تاجاییکه در برنامه دورهمی صرف از شوخی های توییتر کپی می کند.

اینکه در شرایط فعلی عطر برند مدیری چقدر فروش رود جای بحث دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان