شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

حکایت گیلان | رئیس جبهه اصلاحات استان گیلان در جشن پیروزی و همایش تجلیل از فعالان ستادی پزشکیان که اوایل هفته در رشت برگزار گردید، با تقدیر از فعالیت دبیران احزاب و اعضای جبهه اصلاحات و همچنین تلاش‌ فعالان ستادهای پزشکیان و مجریان انتخابات گفت: در ابتدای امر باید شکرگزار خدای بزرگ بود که توفیق داد در عرصه‌ی انتخابات، باوجود محدودیت‌های فراوان به پشتوانه حضور مردم پیروز شویم.

رسایی در ادامه ضمن تشکر از همشهریان، هم‌ استانی‌ها و همه هم‌وطنان که در انتخابات این دوره ریاست ‌جمهوری شرکت کردند، گفت: البته باید بررسی و واکاوی شود که دلایل عدم شرکت بیش از ۵۰ درصد واجدان شرایط رای دادن، در انتخابات این دوره چه بوده است؟

رئیس جبهه اصلاحات استان با تاکید بر نقش احزاب در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت سال ۱۳۷۶ با تلاش احزاب اصلاح طلب آقای خاتمی پیروز انتخابات شدند؛ در سال ۱۳۹۲ اعتدالگرایان با همراهی اصلاح طلبان موفقیت آقای روحانی را رقم زدند و در این انتخابات علاوه بر احزاب اصلاح طلب و اعتدالگرایان شاهد حمایت اصولگرایان معتدل از آقای دکتر پزشکیان بودیم.

رسایی در بخشی از سخنان خود خطاب به فعالان ستادی پزشکیان گفت: کار را تمام شده ندانید و با توجه به پیام آقای دکتر پزشکیان مبنی بر آنکه او را تنها نگذاریم باید ضمن سازماندهی مجدد، شکل کار را تغییر داده و فعالیت‌هایمان را تحت عنوان همیاران پزشکیان، از دولت چهاردهم حمایت و با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات علاوه بر نظارت دقیق، نقد و بررسی منصفانه داشته باشیم تا دولت در حل مشکلات مردم و رسیدن به اهدافش موفق باشد.

عضو شورای سیاستگذاری ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در ادامه خطاب به حامیان سایر کاندیداها گفت انتظار داریم با پایان رقابت‌های انتخاباتی در کنار منتخب مردم قرار بگیرید و همانگونه که رئیس مجلس گفتند نظارت همدلانه داشته باشید و ضمن نقد منصفانه، در حل مشکلات به دولت چهاردهم کمک نمایید. رسایی افزود یقینا مردم تفاوت نظارت همدلانه و نقد منصفانه را با نظارت خشمگینانه و نظارت تلافی‌جویانه متوجه خواهند شد.

رئیس جبهه اصلاحات گیلان در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به موضوع لزوم مبارزه با فساد، اضافه کرد که این موضوع از سوی همه کاندیداها مورد تأکید بوده لذا از دکتر پزشکیان به عنوان رئیس جمهور درخواست داریم مبارزه با فساد را از بررسی هزینه‌های انتخاباتی آغاز نمایند و دستور دهند تیم ویژه‌ای موضوع استفاده از امکانات دولتی و دستگاه‌های اجرایی، منابع مالی و بودجه عمومی کشور، دقیقا بررسی کند و پرونده متخلفان را به دستگاه قضا ارسال و پیگیری‌های لازم را تا صدور احکام عادلانه دنبال نمایند و در مراحل مختلف گزارش‌هایی به مردم ارائه کنند.

دبیر انجمن اسلامی مهندسان گیلان در ادامه سخنان خود با اشاره به یکی از وعده‌های دکتر پزشکیان، مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور از جمله اقشار گوناگون و اقوام مختلف، از رییس جمهور منتخب خواست در اولین گام، دستور تدوین دستورالعملی، به منظور بکارگیری شایستگان را صادر نمایند. رسایی تاکید کرد با تدوین ضوابط مناسب و منطقی، ظرفیت زنان، جوانان و اقوام بیشتر از قبل مورد توجه و استفاده خواهد بود.

همرسانی کنید:
ساماندهی محل دپو یکی و تعیین تکلیف تصفیه خانه شیرابه غیر فعال سراوان؛
آقای استاندار این کار ناتمام خود را تمام کنید

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان