شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

به گزارش حکایت گیلان | پس از موفقیت چشمگیر نات کوین، همسترکامبت به امید اصلی بسیاری از مردم تبدیل شد. همستر از نظر تعداد کاربر، تا به حال ۵ برابر پیشی گرفته است و بیش از ۲۰۰ میلیون بازیکن دارد.

اگر همستر کامبت، به دلایلی به طور ناگهانی شکست بخورد، با نا امیدی بزرگی در بین مردم در تمام مینی اپ های تلگرام و در سطح جهانی در کل رمز ارز مواجه خواهیم شد. از آن جایی که بسیاری از بازیکنان همستر، قبلاً هرگز با کریپتو سروکار نداشته اند، این بازی، اولین تجربه‌ی آن‌ها با چنین چیز جدیدی است.

با توجه به اینکه تعداد بازیکنان، بسیار زیاد است و انتظارات در پس زمینه‌ی موفقیت نات کوین نیز بسیار زیاد است، فکر می کنم که اکثریت همچنان نا امید خواهند شد.

میانگین ایردراپ نات کوین حدود ۲۵۰ دلار (تقریبا ۱۵ میلیون تومان) برای هر کاربر بود، من فکر می کنم همستر کامبت بیش از ۵۰ دلار نخواهد داد. (۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان به صورت میانگین با توجه به تعداد زیاد اکانت های منفعل, ضعیف و خارج از رده)

به احتمال زیاد بعد از لیست شدن توکن HMSTR$، اپلیکیشن های تلگرام با کاهش علاقه مواجه می شوند و هیچکس دیگر نمی تواند این همه بازیکن را جذب کند.

این یک تحلیل اختصاصی است و هیچ تضمینی برای صحت آن در آینده وجود ندارد. بسیاری از تحلیلگران نیز با نگاهی کاملا مخالف به این روند می نگرند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان