شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

به گزارش حکایت گیلان | سردار «حسین حسن‌پور» با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم، اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که پلیس همواره نسبت به آن تأکید دارد، درخواست کارت شناسایی معتبر از افرادی است که تحت عنوان مامور ارگان‌های دولتی به شهروندان مراجعه می‌کنند.

وی در ادامه افزود: ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر درگیری و قصد سرقت تحت پوشش مامور از متصدی یک مغازه قصابی در منطقه گلسار رشت، بلافاصله در محل مورد نظر حاضر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه با حضور به موقع ماموران یک متهم که با چاقو توسط متصدی قصابی مجروح شده بود دستگیر و با تمهیدات امنیتی به بیمارستان منتقل شد افزود: با اعترافات متهم مجروح، دومتهم ۲۹ و ۳۴ساله این پرونده نیز شناسایی و طی عملیاتی مجزا دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهمان به اخاذی تحت پوشش مامور از مردم، بیان داشت: یک دستگاه خودروی پژو پارس متهمان توقیف و یک قبضه سلاح کمری، بی‌سیم، دستبند و چاقو از مخفیگاه متهمان کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان از همکاری مردم با پلیس در دستگیری این افراد کلاهبردار تقدیر و تشکر کرد و از آن‌ها خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان