پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

اختصاصی حکایت گیلان | عصر روز چهارشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ در حالی که فقط دو روز تا روز انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم باقی مانده است،محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه سابق که در حمایت از مسعود پزشکیان  در ورزشگاه عضدی رشت سالن تختی حضور پیدا کرد، مورد استقبال پر شور و کم سابقه از طرف مردم استان گیلان قرار گرفت.

در این همایش که زن و مرد ، پیر و جوان و رای اولی‌ها با در دست داشتن تصاویری از مسعود پزشکیان  نیز حضور داشتند، با حضور فعالان سیاسی استان گیلان برگزار شد.
فیاض زاهد، علیرضا سحرخیز ، عبدالرضا ابراهیمی و نازنین اسماعیل‌پور از سخنرانان این همایش یودند.

در این همایش به محمد جواد ظریف یک دست لباس محلی استان گیلان توسط یکی از شهروندان گیلانی اهدا شد.
همچنین یکی از بانوان شرکت کننده در این رویداد به عنوان مطالبه شهروندی از رئیس جمهور آینده ایران مطرح کرد که:
انتظار می‌رود رئیس جمهور آینده هر گاه  قانون مطلوبی اجرا نشد ، در همان زمان مسئولیت ریاست جمهوری خود اعلام کرده و به پنج سال بعد موکول ننماید.
محمد جواد ظریف در این گردهمایی مردمی یا عنوان این‌که همه کاندیدا برای ما قابل احترام هستند،از شهروندان گیلانی خواست تا برای ساختن سرنوشتی خوب با انتخاب مسعود پزشکیان در انتخابات مشارکت داشته باشند.

وزیر امور خارجه سابق در بین گیلانیان اضافه کرد: ما هوا می خواهیم، هوای برا تنفس، الان فرصت فراهم شده است و با تایید یک نفر از سه نفر معرفی شده از طرف ما توسط شورای نگهبان هیچ توجیهی برای در خانه نشستن نیست. 
 
او ادامه داد: مردم ما بزرگترین فرصت ما هستند، فرصت را نباید تهدید شمرد. زنان ما شایسته تقدیر هستند نه تحقیر . 
 
ظریف اضافه کرد: جوانان را نباید از اینترنت و تکنولوژی محدود کرد. نباید برای دسترسی جوانان به دانش روز دنیا فیلتر ایجاد کرد و بعد فیلترشکن فروخت.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان