سه شنبه, 29 خرداد 1403
سه شنبه, 29 خرداد 1403
‍  آقای فرماندار پاسخگوی وضعیتِ غم انگیز این روزهای مردم باشید!

وضعیت وخیم و دردناک رودخانه سیاه درویشان و دیگر رودخانه های صومعه سرا

۱۴۰۳/۰۲/۲۰ ۱۳:۱۱ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | متاسفانه در طی سال‌های اخیر شاهد کمبود بارش در استان‌های شمالی و  کاهش ذخیره‌ی آب سدهای گیلان هستیم، اما قطعا این مورد دلیلی موجه برای سهل‌انگاری و عدم رسیدگی میدانی برخی مسئولین نخواهد بود!

آقای فرماندار صومعه‌‌سرا؛ واقعیت تلخ آن است که امروز شما مدافعِ سیاست‌هایِ ناصحیحِ برخی از مدیران خود هستید، اما مدافع کشاورز خیر!

در این روزها که زنان و مردان گیلک با کمر خمیده و انواع امراض و بیماری‌هایی که بر سر کشاورزی دچارش شده‌اند و هنوز محصول سال قبلی‌شان را نتوانسته‌اند به فروش برسانند؛ آیا هیچ برنامه‌ای برای انبار شدن محصولات برنجی که با رنج به ثمر نشسته دارید و یا به یکیباره غیب شده‌اید!

‏شما امروز کجا هستید آقای فرماندار؟ آیا با مردم و کشاورزان رنج دیده که در کنار مزارع و‌ رودخانه‌های خشک شده‌ی این شهرستان در عذاب و تقلا برای کمی زندگی هستند، همدرد شده‌اید!

کشاورزان صومعه‌سرایی با هر واردات برنج و بی‌مدیریتی و عدم هماهنگی نمایندگان مجلس و مسئولیت استانی و شهرستانی در این ‌سال‌ها بخشی از توانمندی‌های خود را از دست داده‌اند و امروز در مرز باریکی از امید و  ناامیدی قرار دارند که زنگ خطری برای شما و تمام آقایان خواهد بود!

آقای فرماندار امیدواریم بتوانید با کنترل خود، توازن میان قدرت جایگاه و قدرت جامعه را حفظ کنید و از نظر خدمتگذاری آنطور که شایسته مردمان این دیار است به وظیفه خود عمل کنید.

جناب فرماندار، پاسخ زجر و ناله‌های کشاورزان و صاحبان مشاغل آسیب دیده از رودخانه‌های خشک شده را در این شهرستان بدهید، فرقی ندارد حسنقلی باشند یا نباشند.../صومعه سرا نیوز

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان