سه شنبه, 29 خرداد 1403
سه شنبه, 29 خرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | تیم های فوتبال ملوان و هوادار تهران از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه دوشنبه در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی و زیر بارش باران رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت

به نقل از ایرنا، در نیمه نخست این دیدار، تیم فوتبال هوادار تهران در اولین حمله جدی خود به گل برتری دست یافت و بابک مردادی بازیکن این تیم توانست در دقیقه پنجم، با یک ضربه سر دروازه تیم فوتبال ملوان را باز کند.

پس از به ثمر رسیدن این گل، ملوانان بر بازی تسلط یافتند و چند موقعیت مناسب گلزنی نیز به دست آوردند اما این فرصت ها تبدیل به گل نشد و تیم هوادار نیز چند ضدحمله خطرناک انجام داد که این موقعیت‌ها هم به هدر رفت تا این نیمه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سو تیم هوادار خاتمه یابد.

در نیمه دوم تیم فوتبال ملوان برای جبران گل خورده بر بازی تسلط کافی یافت و حملات زیادی را انجام داد تا اینکه در دقیقه ۸۴ این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد که این ضربه را محد عمری به گل تبدیل کرد تا در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

قضاوت این مسابقه را ، میثم حیدری با کمک‌های یعقوب حجتی و علیرضا طاهرخانی برعهده داشتند که در جریان این دیدار، محسن سفیدچقایی، امین قاسمی‌نژاد، مرتضی منصوری، محمد عباسی، محمد میری و مجتبی لطفی از تیم فوتبال هوادار تهران کارت زرد دریافت کردند، ضمن اینکه محمد شجاعی یکی از اعضای کادرفنی تیم هوادار با دریافت کارت قرمز از نیمکت این تیم اخراج شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این بازی با ترکیب حبیب فرعباسی، پدرام قاضی پور، حامد نورمحمدی(دقیقه ۴۶ سعید باقرپسند)، میلاد باقری(دقیقه ۸۲ جلال مداحی)، آرمان اکوان، محمدرضا بردبار(دقیقه ۶۷ میلاد سرلک)، محمدرضا سلیمانی(دقیقه ۴۶ حسین صادقی)، پوریا پورعلی، مجید عیدی، محمد عمری و رضا جعفری(دقیقه ۶۶ مهران احمدی) مقابل هوادار تهران قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال هوادار تهران با ترکیب علیرضا حقیقی، محسن سفیدچقایی، مجتبی لطفی، سبحان پسندیده، مرتضی منصوری، داریوش شجاعیان(دقیقه ۶۳ ادریس رحمانی)، محمد عباسی، محمد میری(دقیقه ۶۳ مهدی گودرزی)، بابک مرادی(دقیقه ۷۱ فرهاد زاوشی)، امین قاسمی‌نژاد(دقیقه ۷۱ صاحب محبی) و کریم اسلامی(دقیقه ۷۶ امیرحسین بهادر) رو در روی ملوان قرار گرفت.

با توجه به نتایج سایر دیدارهای هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب ۴۰ امتیاز در رتبه پنجم و تیم فوتبال هوادار تهران با کسب ۲۹ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان