دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403
رییس آتش نشانی شهرداری رشت:

سرنشینان محبوس، نجات یافتند

۱۴۰۳/۰۲/۱۵ ۱۸:۲۵ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: پس از اطلاع از مصدومیت و محبوس شدن چهار سرنشین خودروی سواری در روستای بیج در جاده انزلی تیم عملیات آتش نشانان رشت به محل حادثه اعزام شدند.

به نقل از ایسنا، شهرام مومنی امروز ۱۵ اردیبهشت ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اعلام حادثه تصادف و برخورد شدید خودرو با اصله درخت و دیوار منزل مسکونی در ساعت دو و ۳۲ دقیقه بامداد امروز به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت، اظهار کرد: سریعا تیم عملیات شامل یک دستگاه خودروی اطفایی و نجات به همراه سه آتش نشان به محل حادثه واقع در جاده انزلی جنب دیوار فرودگاه روستای بیج اعزام شدند.

وی افزود: برخورد خودرو با درخت و دیوار منزل مسکونی موجب مصدومیت شدید سه مرد و یک خانم حدودا ۳۰ تا ۳۵ ساله شد که تیم عملیات با همکاری عوامل اورژانس نسبت به خارج کردن هر چهار مصدوم اقدام کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: تمامی مصدومان توسط سه خودروی اورژانس حاضر در محل به مراکز درمانی انتقال یافتند.

مومنی با بیان اینکه طبق اطلاعات واصله یکی از مصدومان مرد در بیمارستان فوت شد، تصریح کرد: بیان علت حادثه بر عهده کارشناسان مربوطه است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان