شنبه, 26 خرداد 1403
شنبه, 26 خرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ یک تن و ۱۱۷ کیلوگرم مخدر شیشه را از یک تریلی حامل بار سنگ کشف کردند.

به نقل از ایسنا، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد مجرمان سابقه‌دار متوجه شدند که یکی از سوداگران مرگ، تصمیم به تهیه موادمخدر ازنوع شیشه گرفته و قصد دارد تا با انتقال آن به تهران این مواد را در پایتخت توزیع کند. در همین راستا نیز رسیدگی به موضوع به‌طور ویژه در دستورکار قرار گرفت.

در ادامه ماموران از ورود این محموله به کشور منتقل شد و اقدام به ردیابی آن کرده و در نهایت موفق شدند تا محموله موادمخدر شیشه را در بزرگراه امام‌رضا (ع) شناسایی و توقیف کنند. در جریان این ماموریت یک تن و ۱۱۷ کیلوگرم مخدر شیشه که در بار ۲۳ تنی سنگ جاساز شده بود، کشف و ضبط شد. سه نفر نیز در این خصوص دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند که در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند.

تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص این پرونده که به گفته سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، بزرگترین محموله شیشه کشف شده در تهران محسوب می‌شود، در حال انجام است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان