سه شنبه, 05 تیر 1403
سه شنبه, 05 تیر 1403

به گزارش حکایت گیلان | وحید قربانی، رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به انجام عملیات شب گذشته ایران علیه اسرائیل و اطلاعیه‌های هوانوردی صادره مبنی بر لغو پرواز‌های داخلی و خارجی در فرودگاه‌های نیمه غربی کشور، اظهار کرد: با توجه به اعلام باطلی پرواز‌ها و استفاده نشدن بلیت‌های خریداری شده، طبق هماهنگی به عمل آمده، هزینه بلیت‌های خریداری شده برای پرواز‌ها از بامداد ۲۶ فروردین تا پایان زمان رفع محدودیت‌های پروازی که به دلیل ایمنی پرواز‌ها صورت گرفته، بدون کسر جریمه به مسافران بازگشت داده می‌شود.

به نقل از دیده‌بان ایران، وی افزود: مسافران باید توجه داشته باشند که از محل خریداری بلیت (آژانس‌ها، سکو‌های اینترنتی و...)، بازگشت هزینه‌های پرداختی را پیگیری کنند.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز از مسافران خواست: برای بازگشت وجه بلیت ابطال شده خود در این دو روز، به دفاتر فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) یا محل تهیه بلیت مراجعه کنند.

حسام قربانعلی درباره انجام پرواز‌های ورودی و خروجی این شرکت در فرودگاه‌های مهرآباد و فرودگاه امام خمینی گفت: مسافران پرواز‌های هما در روز ۲۶ فروردین که پرواز آن‌ها باطل شده است می‌توانند برای بازگشت وجه بلیت خود به دفاتر فروش هما یا محل تهیه بلیت مراجعه کنند. 

تمام پرواز‌های داخلی و بین المللی همه شرکت‌های هواپیمایی از مبدا یا مقصد نیمه غربی کشور تا ساعت ۶ بامداد روز ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ باطل شده است و احتمال تمدید آن با توجه به تصمیم مرکز مدیریت فضای کشور و پدافند هوایی  وجود دارد.

منبع:صدا و سیما

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان