دوشنبه, 07 اسفند 1402
دوشنبه, 07 اسفند 1402

بر اساس شنیده‌ها، حجت الاسلام و المسلمین محمود رجبی که سال ها قائم مقامی موسسه آموزشی پژوهشی امام (ره) را بر عهده داشت طبق نظر رهبر معظم انقلاب، رئیس این موسسه حوزوی شد.

به گزارش حکایت گیلان | مرکز خبر حوزه یک منبع آگاه اظهار داشت: مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمود رجبی را به عنوان ریاست موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی منصوب کرده‌اند که به زودی طی مراسمی رسما اعلام می‌شود.

گفتنی است: از ابتدای تاسیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، آیت ‌الله مصباح یزدی طبق نظر رهبر معظم انقلاب، ریاست این موسسه را بر عهده داشت و طی سالیان گذشته نیز رجبی قائم مقام این موسسه علمی و حوزوی بوده است.

گزارش حاکی است: طی خبر واصله در ضمن انتصاب این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه به عنوان ریاست موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره، اعضایی نیز از سوی مقام معظم رهبری به عنوان هیات امنا منصوب شده‌اند که اخبار تکمیلی پس از دریافت رسمی حکم اطلاع ‌رسانی خواهد شد.

 حجت الاسلام و المسلمین رجبی از شاگردان و ملازمان قدیمی آیت الله مصباح یزدی بوده و هم اکنون نیز عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه است.

آیت الله محمد تقی مصباح یزدی رئیس فقید موسسه آموزشی پژوهشی امام (ره) دوازدهم دی ماه سال جاری دعوت حق را لبیک گفت.

منبع:ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان