دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
نماینده ولی فقیه در گیلان :

باید برای ترافیک رشت چاره اندیشی شود

۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۱۴:۰۲ چاپ

 حکایت گیلان | نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : در سال گذشته با همه فراز و نشیب ها، اقدامات خوبی نیز در سطح استان و کشور انجام شد. با این حال، راضی هستیم اما قانع نیستیم.
 
به نقل از روابط عمومی شورای شهر رشت آیت الله رسول فلاحتی ، نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار نوروزی شهردار و اعضای شورای شهر رشت  با اشاره به نامگذاری سال 1403 به نام سال «جهش تولید با مشارکت مردم»، افزود: در کشوری زندگی می کنیم که همه تلاش شخص اول و دوم کشور یعنی مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری خدمت به مردم است.
 
امام جمعه رشت همچنین با تاکید بر ضرورت وجود تعامل و همدلی میان مدیران، تصریح کرد: مدیر هر دستگاهی باید تلاش کند همدلی و وفاق میان همکاران به وجود بیاید. اگر این همدلی نباشد هر میزان بودجه نیز وجود داشته باشد مدیر نمی تواند کاری از پیش ببرد.
 
آیت الله فلاحتی با تاکید بر نقش آفرینی تمامی افراد در راستای تحقق جهش تولید، افزود: هر فرد در هر جایگاهی می تواند برای تحقق این شعار تلاش کند.
 
نماینده ولی فقیه در گیلان در پایان با بیان اینکه باید تلاش شود برای ایام حضور پیک مسافران نمادهای شهر حفظ شوند خاطر نشان کرد: یکی دیگر از مشکلات رشت ترافیک است و باید برای رفع معضل ترافیک چاده اندیشی شود و بررسی گردد آیا پلها می توانند مشکل ترافیک را حل کنند یا خیر؟
 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان