یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر رشت با درخواست برای برگزاری جلسات منظم شورا با استاندار گیلان:

مدیریت یکپارچه شهری در رشت وجود ندارد

۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۱۳:۵۳ چاپ

حکایت گیلان | رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر رشت در دیدار نوروزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت با استاندار گیلان، خواستار برگزاری نشست های مستمر شورا با استاندار به منظور رفع مشکلات شهر شد.
 
به نقل از روابط عمومی  شورای شهر رشت ، مسعود عباس نژاد  در دیدار نوروزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه متاسفانه مدیریت یکپارچه شهری نداریم افزود: دستگاه های خدمات رسان در برخی موارد به جای تعامل با شهرداری، تقابل دارند و این موضوع نیاز مبرم به حضور استاندار گیلان در کنار مدیریت شهری رشت را نشان می دهد.
 
عباس نژاد با اشاره به اینکه اتفاقات مثبتی در شهر رشت با حمایت استاندار گیلان در حال رقم خوردن است خاطر نشان کرد: پروژه های شهر رشت پروژه هایی در سطح ملی است اما با تلاش شهرداری و شورا، با توان داخلی در حال انجام است
 
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار اعضای شورا با مجمع نمایندگان گیلان پرداخت و تصریح کرد: منافع منطقه آزاد به دولت می رسد اما بار ترافیکی آن را رشت تحمل می کند. میدان ولیصر باید چهارراه شود اما نمی شود. در مقابل خیابانی که افتتاح شده است مانع گذاشته اند و مشکلاتی برای رشت ایجاد کرده است. اگر پس از تعطیلات نوروز جلسه ای با استاندار گیلان داشته باشیم این موارد را پیگیری خواهیم کرد.
 
 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان