پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت گفت: ۹۰ المان ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان در این شهر نصب شده‌است.

علیرضا حسنی با اشاره به هماهنگی‌ها برای فضاسازی شهر رشت برای استقبال از ماه مبارک رمضان و نوروز در نشست‌هایی در قالب کمیته و کارگروه با نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت اظهار کرد: با تصمیمات گرفته شده تعدادی از المان‌ها تعمیر و یک سری هم جدید خریداری و در سطح شهر، میادین و معابر اصلی رشت نصب شده‌است.

وی با بیان اینکه المان‌های ویژه ماه رمضان قبل از آغاز ماه مبارک رمضان نصب شده بود، اضافه کرد: نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از چند روز گذشته به استقبال بهار رفتند و نسبت به نصب المان‌های نوروزی در سطح شهر رشت اقدام کرده‌اند.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در ادامه با تشریح اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در رابطه با فضای سبز و رویکرد جدید این سازمان در انجام کارهایی در این حوزه با هدف چشم‌نوازی شهروندان و گردشگران افزود: بلوارها و میادین شهر رشت با گل های زینتی زیباسازی شده‌است.

حسنی عنوان کرد: اکران تصاویر تبریک بهار قرآن و طبیعت در قالب چاپ بنر و نمایش تصاویر پدران شهید در بیلبوردهای شهری رشت از دیگر اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در این ایام است.

وی به اقدمات انجام شده در ارتباط با نورپردازی با سبک جدید در سطح شهر رشت به مناسبت ماه مبارک رمضان و نوروز اشاره کرد و افزود: سال آینده بخش زیادی از معابر، تقاطع های غیرهمسطح نورپردازی خواهد شد.

وی اظهار کرد: نور و رنگ برای مردم اهمیت داشته و موجب شهرپذیری می‌شود؛ از اینرو در کنار نورپردازی‌ها در سطح شهر رشت از رنگ ها نیز استفاده خواهد شد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با بیان اینکه دیوارنگاری های جدید در سطح شهر رشت انجام شده و ادامه دارد، افزود: کارهای جدید این سازمان در سال آینده تداوم خواهد یافت.

وی اظهار امیدواری کرد تا با پشتوانه اعضای شورا شهر، شهردار و مدیران مجموعه شهری شهر رشت سال آینده سالی توام با آرامش و جلوه‌های بصری متفاوت و زیباتر باشد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت یادآور شد: برای نصب المان های نوروزی مدیران و همکاران مناطق پنج گانه شهرداری رشت نیز با این سازمان مشارکت کردند.

 منبع:ایرنا

 
 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان