چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
در رودبار اتفاق افتاد؛

پرتاب قندان از سوی عضو شورا به سمت مدیر آب و فاضلاب!

۱۴۰۲/۱۲/۲۶ ۱۹:۱۹ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | مدیر آبفای شهرستان رودبار نسبت به پرت کردن قندان از سوی یک عضو شورا به مدیر توتکابن واکنش نشان داد و گفت: از طریق قضایی پیگیر این مساله هستیم و به هیچ عنوان کوتاه نمی آییم.

به نقل از خبرگزاری مهر، احمد گلباغی در گفتگو با مهر با اشاره به حواشی ایجاد شده در نشست وصول مطالبات بخش رحمت آباد و بلوکات افزود: مدیر آبفای توتکابن در حین مأموریت و در نشست وصول مطالبات این سازمان مورد حمله یکی از اعضای شورای روستای کوکنه قرار گرفت.

مدیر آبفای شهرستان رودبار با تاکید بر لزوم پیگیری قضائی مساله پیش آمده برای مدیر آبفای توتکابن بیان کرد: مدیر آبفای توتکابن در جلسه وصول مطالبات بخش رحمت آباد از سوی عضو شورای کوکنه مورد اصابت «قندان» قرار گرفت و از ناحیه صورت به شدت آسیب دید.

گلباغی با اشاره به پرونده دار بودن عضو هتاک شورای کوکنه اضافه کرد: اقدامات زشت و زننده این عضو شورا مسبوق سابقه بوده و حتی چندین فقره پرونده قضائی بر علیه وی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه تا حصول نتیجه پیگیر مساله مدیر توتکابن هستیم، افزود: با طرح دعوی و تشکیل پرونده از طریق دستگاه قضائی به صورت جدی پیگیر مساله پیش آمده برای مدیر آبفای توتکابن هستیم و به هیچ عنوان کوتاه نمی آییم.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان