دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: این طرح با هدف ثبات قیمت‌ها در بازار به ویژه مراکز عمده خرید و عرضه‌ی کالا‌های اساسی، نمایشگاه‌های بهاره، میادین میوه و تره بار، شرکت‌های مسافرتی، رستوران‌ها وقنادی‌ها آغاز شده است.

مرتضی امینی با اشاره به اینکه این طرح در مرحله اول، از امروز۱۵ اسفند آغازشده و تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ادامه دارد افزود: مرحله دوم این طرح از اول فروردین ۱۴۰۳ آغاز و تا بیست و یکم فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد و در این مرحله نظارت با همکاری تیم‌های مشترک تعزیرات و دستگاه‌های ناظر از اماکن اسکان و پذیرایی، اقامتگاه‌ها، اماکن زیارتی، زائرسرا‌ها و هتل‌ها و مراکز توزیع ویژه اقلام ماه مبارک رمضان بازرسی می‌شود.
وی با بیان اینکه روزانه ۳ گروه نظارتی در رشت و یک گروه در ۱۲ شهرستان تابعه گیلان فعالیت دارند گفت: هر گروه بازرسی شامل ناظران مشترکی از تعزیرات حکومتی، صمت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی، بسیج اصناف، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، پلیس اماکن و پلیس امنیت اقتصادی است که فرایند توزیع و عرضه‌ی انواع کالا و خدمات بازار شب عید و ماه مبارک رمضان را نظارت می‌کند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان اضافه کرد: سامانه‌ی گویای ۱۳۵ تعزیرات حکومتی آماده‌ی دریافت گزارش‌های مردمی در خصوص تخلفات احتمالی در بازار‌های گیلان است.

 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان