چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | به نقل از دیارمیرزا، سازمان تامین اجتماعی ۳ دستگاه خودروی آمبولانس جدید و پیشرفته که برای توسعه و تقویت ناوگان حمل‌ونقل بیمار و اورژانس مراکز درمانی استانها تهیه و تجهیز شده است، به مدیریت درمان استان گیلان تحویل داد.

با پیگیریهای صورت گرفته توسط دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان و ربیعی‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان، از تعداد۴۶ دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته که سازمان تامین اجتماعی برای مراکز درمانی ملکی خود در سطح کشور در نظر گرفته است تعداد ۳ دستگاه خودرو آمبولانس به مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان، به جهت خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه شدگان و بازنشستگان عزیز تحویل گردید.

دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان استان گیلان در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از زحمات دکتر موسوی مدیرعامل سازمان گفت: در راستای بهبود و توسعه خدمات درمانی، ناوگان امدادی نیازمند ارتقاء بوده که توسط این آمبولانس‌ها تا حدودی این موضوع برطرف خواهد شد.

دکتر ابراهیمی بیان کرد: در استان گیلان، به دلیل اهمیت خدمات پزشکی و نیاز به رسیدگی سریع در شرایط اورژانس، تلاش برای افزایش خدمات درمانی انجام گرفته و نیز در حال انجام می‌باشد.

وی اضافه کرد: این آمبولانس‌ها از نوع تویاتا مدل هایس تیپ A بوده که از تجهیزات پیشرفته و بروز دنیا برخودار می‌باشد.

 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان