یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
مسئول ستاد بانوان آیت الله فلاحتی، کاندیدای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری:

نقش بانوان در مشارکت افزایی انتخابات بسیار حائز اهمیت است

۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ۱۲:۵۹ چاپ

 حکایت گیلان |مسئول ستاد بانوان آیت الله فلاحتی، نماینده محترم ولی فقیه و کاندیدای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان گیلان  گفت: زن در راستای نقش تربیتی در خانواده می تواند در اجتماع به فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مشغول باشدد.اسلام مانع مشارکت زنان در این فعالیت ها نمی شود بلکه برای این کار ارزش قائل است،هر چند نقش بانوان در خانواده و حضورشون در خانواده مؤثر و از اهمیّت ویژه‌ای برخوردار هست، اما حضور او در جامعه در حد ضرورت و برطرف ساختن نیازهای جامعه در حد واجب کفایی و با توجه به اصل عفاف بدون اشکال است

 دکتر مریم معصومی؛ مسئول ستاد بانوان آیت الله فلاحتی، نماینده محترم ولی فقیه و کاندیدای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان گیلان  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره وظیفه مردم در انتخابات گفت :حضرت آیت الله خامنه ای می فرمایند شرکت در انتخابات، یک عمل صالح است؛ این عمل صالح را باید با شوق و به وقت انجام داد و در بخشی دیگر از فرمایشات شان فرمودند هر انتخاباتی که پُرشور شود، کشور را بیمه می کند.مسئله فقط یک مسئله‌ی سیاسی و فردی و اخلاقىِ محض نیست؛ یک مسئله‌ی همه‌جانبه است. انتخابات با سرنوشت مردم سر و کار دارد.

معصومی در ادامه افزود: زن در راستای نقش تربیتی در خانواده می تواند در اجتماع به فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مشغول باشدد.اسلام مانع مشارکت زنان در این فعالیت ها نمی شود بلکه برای این کار ارزش قائل است،هر چند نقش بانوان در خانواده و حضورشون در خانواده مؤثر و از اهمیّت ویژه‌ای برخوردار هست، اما حضور او در جامعه در حد ضرورت و برطرف ساختن نیازهای جامعه در حد واجب کفایی و با توجه به اصل عفاف بدون اشکال است.
وی در ادامه یکی از عرصه های مهم و تعیین کننده نقش زنان را انتخابات عنوان کرد و خاطر نشان ساخت؛ نقش بانوان در مشارکت افزایی انتخابات بسیار حائز اهمیت و پر رنگ است.زنان بایستی در راستای تحقق این امر به تبیین لزوم شرکت در انتخابات و تشویق خانواده خود با شرکت در انتخابات بپردازند.

رییس ستاد بانوان آیت الله فلاحتی افزود: ما در فضای مجازی باید حضور فعال تر و موثرتری داشته باشیم و اجازه ندهیم دشمن از فضای مجازی برای انحراف افکار عمومی و دادن اطلاعات نادرست به جوانان استفاده کند.حضور حداکثری مردم در انتخابات، مهم‌ترین مساله انتخابات است.رأی مردم، رأی به نظام، انقلاب و آرمان‌های امام و شهداست و حضور پرشور مردم در انتخابات، دشمنان را مأیوس و اقتدار نظام را تقویت می‌کند.
وی افزود :در یازدهم اسفند رویداد بزرگی در کشور شاهد خواهیم بود و آن برگزاری دو انتخابات همزمان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است. همانطور که آیت الله فلاحتی همواره تاکیدشان به ما اعضای ستاد اتتخاباتی شان این است که مردم را برای حضور پر شور و شرکت در انتخابات پیش رو دعوت نمائیم اِن شاءالله ملت در این انتخابات پیش رو حق تکلیف را به خوبی ادا نموده و برگ زرین دیگری در کارنامه پر افتخار نظام ثبت خواهند کرد. همانطور که همین مردم با وجود مشکلات سخت اقتصادی، در ۲۲بهمن امسال ثابت کردند که پای آرمان‌های امام و انقلاب ایستاده اند./ توسکا نیوز

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان