چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1403

 حکایت گیلان | در ششمین نشست معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور از دانشگاه علوم پزشکی گیلان به علت کسب امتیاز کامل در کارگروه های «مرجعیت علمی و آینده نگاری» و «همگرایی در تعالی علوم و فناوری های پیشرفته» تقدیر بعمل آمد.

 به نقل از گیل وبدا؛ ششمین نشست معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر ابوالفضل باقری فرد- معاون آموزشی وزیر بهداشت، دکتر افشین شفقی- معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان  و سایر معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور  صبح امروز در محل سالن اجلاس وزارت بهداشت  برگزار شد.
در این نشست،  مباحثی شامل: گزارش برنامه عدالت، تعالی و بهره وری، مسائل مرتبط با بودجه آموزشی، نسخه نویسی و رزومه اجتماعی، ساماندهی رشته مقاطع و پانل بین المللی سازی مطرح شد. 
در ادامه این نشست،  ۴ کلان منطقه و ۳ دانشگاه منتخب،  تقدیر شدند.
 در این راستا از  دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت کسب امتیاز کامل در کارگروه های «مرجعیت علمی و آینده نگاری» و «همگرایی در تعالی علوم و فناوریهای پیشرفته» با اهدای لوح،  تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است این دو کارگروه از مجموعه کارگروه های برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند و دکتر ایده دادگران- مسئول کارگروه مرجعیت علمی و آینده نگاری و دکتر آبتین حیدرزاده- مسئول کارگروه همگرایی در تعالی علوم و فناوری های پیشرفته می باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان