دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
با این استقبال مردم تالش؛

شیخان پدیده انتخابات این دوره گیلان می شود؟

۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ۱۳:۴۶ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | محمد مجاور شیخان کاندیدای انتخابات در تالش، ماسال و رضوانشهر و رقیب جدی برای سایر رقیبان از جمله جناح سنتی محمدیاری در شهرستان ماسال است.

مردم این منطقه که عمدتا به صورت یکدست در رویدادهای سیاسی مشارکت می‌کنند این بار رویه متفاوتی را در پیش گرفته‌اند و به سراغ شیخان رفته‌اند تا یکدستی هواداری از حسن محمدیاری از میان برود.
شیخان مدیرعامل سابق شرکت دخانیات دل مردم ماسال را چنان برده که کمتر کسی فکرش را می‌کرد و بهمن محمدیاری نماینده ادوار مجلس به فکر بازسازی پایگاه سنتی رای خود افتاده و از جلب رای دیگر مناطق تا حدودی باز مانده است‌. محمد مجاور شیخان بر حسب اینکه ماسالی به شمار می‌رود بیشتر از حسن محمدیاری کلوری با اصالتی از منطقه تالش نشین کشور خلخال جذاب است. همین الگو باعث می‌شود تا شیخان را یک پدیده بدانیم که برای نخستین بار در ماسال از محمدیاری ها پیشتاز است.
شیخان که سابقه حضور در معاونت ارتباطات احمدی نژاد داشته الگوهایی را رو می‌کند که برای سایر رقبا غافلگیر کننده است.

بنا به هر دلیلی که باشد ماسالی ها با وجود تعدد کاندید در سه شهرستان روی شیخان شرط بسته‌اند و دل آنها را برده است. شیخان شیرین سخن فعلا یکی از گزینه های مطرح در صدر است و هیچ جایی از او غافل نیستند. اردوی یکی از کاندیداها که در گلسرخ تالش مستقر است هم شیخان را رقیب خود در بخش مرکزی این شهرستان است و خود را گزینه نمایندگی می‌داند از شیخان هراس به دل دارد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان