پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403

به گزارش حکایت گیلان | دیدار دو تیم شهرداری آستارا و چادرملو اردکان در اولین هفته از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال آزادگان ایران با سوت داور در دقیقه چهار به اتمام رسید. این دیدار در شرایطی نیمه تمام ماند که تیم شهرداری به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نتوانست از وجود بازیکنان جدید خود در این بازی بهره ببرد و همین امر موجب شد تا این تیم مجبور شود تنها با هفت بازیکن وارد زمین شود.

در ادامه و در دقیقه چهار یکی از بازیکنان تیم میزبان مصدوم شد و بازی به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد بازیکنان شهرداری آستارا این دیدار نیمه تمام ماند.

حالا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از گذشت یک هفته رای خود را در رابطه با این بازی اعلام کرد که به شرح زیر است:

دیدار تیم های شهرداری آستارا و چادر ملواردکان که قرار بود روز ۱۲ بهمن ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهرداری آستارا این دیدار برگزار نشد.

تیم شهرداری آستارا سه بر صفر بازنده شده و باید ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

همچنین کمیته انضباطی برای دیدار تیم‌های پوشاک حافظ ساری و مس سونگون ورزقان نیز رای خود را صادر کرد و نوشت:

دیدار تیم‌های پوشاک حافظ ساری و مس سونگون ورزقان برگزار و از سوی تماشاگران تیم پوشاک حافظ ساری تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقام غیر رسمی مسابقه و داور بازی و پرتاب بطری آب و سوء رفتار تیمی ناشی از ۳ بازیکن اخطاری، این تیم به یک جلسه محرومیت تعلیقی برای مدت ۶ ماه از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی که در صورت تکرار هرگونه تخلف از سوی تماشاگران در مسابقات بعدی خانگی از قرار تعلیق، رفع اثر می شود و به اجرا گذاشته خواهد شد. همچنین باید ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان