پنجشنبه, 03 اسفند 1402
پنجشنبه, 03 اسفند 1402

به گزارش حکایت گیلان | رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری اراذل و اوباش اجاره‌ای که چندی پیش با حمله به جوانی در بلوار آیت‌الله کاشانی اقدام به ضرب و شتم وی کرده و امنیت محله را نیز برهم زده بودند، خبر داد.

به نقل از ایسنا، پیش از ظهر امروز، دو تن از اراذل و اوباش که چند روز پیش به جوانی در مقابل منزلش در محدوده بلوار آیت‌الله کاشانی در غرب تهران حمله ور شده بودند، به محل  بازگردانده شدند تا نسبت به بازسازی صحنه ارتکاب جرم اقدام کرده و ابهت پوشالی آنان نیز از بین برود. بازسازی صحنه جرم مقابل در منزل جوانی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، آغاز شد.

سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات تهران بزرگ در حاشیه اجرای این طرح به خبرنگاران گفت: در ادامه اقدامات پلیس تهران بزرگ برای برخورد با اراذل و اوباش که ابتدای سالجاری به طور جدی در دستورکار قرار گرفته است. امروز نیز بازسازی صحنه جرم و قدرت نمایی تعدادی از اراذل و اوباش را که در محله‌های غرب تهران باعث ایجاد رعب و وحشت برای مردم شده بودند، اجرا کردیم.  

وی با اشاره دو شرور دستگیر شده در این طرح گفت: این دو شرور مرتکب چندین مورد اقدامات مجرمانه شده و نظم و امنیت محلات را برهم زده بودند. آنچه که امروز بازسازی می‌شود تنها یک نمونه از حمله‌های خشن این افراد شرور است که در جریان آن با شمشیر و قمه به پسر جوان ۲۸ ساله‌ای حمله کرده و او را از قسمت‌های مختلف بدن مورد ضربات سنگین شمشیر و قمه قرار دادند، به طوری که این کار باعث قطع انگشتان و ناکارآمدی عصب‌های هر دو دست و یک پای این پسر جوان شده است.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات تهران بزرگ ادامه داد: از دیگر جرائم این افراد می‌توان به زورگیری و سرقت توأم با ضرب و جرح شهروندان، عربده کشی، قدرت نمایی و ... اشاره کرد.  

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان