جمعه, 11 اسفند 1402
جمعه, 11 اسفند 1402

سایت جماران در مطلبی نسبت ذکر نشدن اسم امام خمینی در بیانیه راهپیمایی دیروز اعتراض کرد و از متولیان خواست در این رابطه توضیح دهند.

به گزارش حکایت گیلان | در این مطلب که به قلم سید حمید طباطبایی است با عنوان «اسم امام خمینی در بیانیه راهپیمایی امروز نبود؛ آیا این فراموشی ها سهوی است؟» نوشته است: امروز در حالیکه مراسم سالگرد انقلاب اسلامی را دنبال می کردم به بیانیه پایانی این راهپیمایی برخورد کردم و در میان بهت و حیرت نام امام خمینی -یعنی رهبر کبیر انقلاب که اگر نبود امروز هیچ کس از این گروه که در مسند هستند در هیچ جایگاهی نبود- در این بیانیه به گوشم نخورد.

متن را از طریق خبرگزاری ها دنبال کردم و دیدم که متأسفانه نام پیشوای عظیم الشأن ملت ایران در این بیانیه نیست. درحالیکه از رهبر انقلاب سه بار با عنوان و اسم و القاب نام برده شده و حتی از شهید سلیمانی و ابو مهدی مهندس هم ذکر خیر رفته است، اصلا به نام بلند خمینی کبیر اشاره نشده است و تنها با اشاره ای بسیار گذرا -آن هم نه به نام ایشان- توجه شده است.

در این باره نکاتی گفتنی است:

یک) چه کسی این بیانیه را نوشته است و از چه میزان فهم و شعور برخوردار است؟ اگر عمدی بوده چه برخوردی با او می شود؟ آیا باور می کنند که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گروهی جمع شده اند که به امام انقلاب کم توجه هستند؟و اگر سهوی بوده چه کسی چنین عنصر کم توجهی را مسئول نوشتن بیانیه کرده است؟ راستی آیا از پیچیدن نام «خمینی» در گوش ایران و جهان واهمه دارند؟

دو) دوستداران امام در نهادهای انقلاب کجا هستند؟ بسیجیان خمینی چرا ساکت اند؟ چرا یک نفر به ایشان گوشزد نمی کند که کم توجهی به امام ریشه خود شما را می سوزاند و الا خمینی در جان و روح مردم جاودانه است؟

سه) مدعیان دوستی امام که همیشه قیافه حق به جانب می گرفتند و بر بیت امام خرده می گرفتند کجایند؟ آیا آنچه دیروز می گفتند راست بوده یا امروز خود را به نشنیدن زده اند؟

چهار) اگر نام رهبر امروز انقلاب در این بیانیه از قلم افتاده بود چه کسانی امروز فریاد«وا اسلاماه» سر می دادند؟ چرا این گروه نسبت به امام خمینی تعصب خود را از دست داده اند؟

پنج) آقای جنتی چرا درباره عملکرد زیر مجموعه خود در شورای هماهنگی تبلیغات ساکت است؟

ششم) این را اضافه کنید به کمرنگ شدن حضور امام در تصاویر و پوستر های مراسم. آیا نباید به برگزارکنندگان مراسم شک کرد؟

هفتم) و آخر کلام آنکه همه بدانید «اگر خمینی نبود هیچ نبودید و اگر خمینی را فراموش کنید الان هم هیچ نیستید.»

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان